Sousedé
(1/9)
11 992 200 Kč
ID nemovitosti:193103
Stav bytu:Rozestavěný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:103 m2
Datum aktualizace:26. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám byt v moderním, nízkoenergetickém domě který klade důraz na kvalitu, exkluzivitu a soukromí všech bytových jednotek.
Byt je dispozičně řešen jako 4+kk o podlahové ploše 103 m2 s vlastní zahradou (357 m2) a náleží k němu i sklepní kóje (3 m2) a dvě parkovací stání. Byt se nachází v prvním podlaží viladomu, což umožňuje přímý vstup na soukromou zahradu ze všech obytných místností.
Byt je vytápěn vlastním tepelným čerpadlem vzduch-voda, které v kombinaci s podlahovým topením zaručuje maximální tepelnou pohodu v bytě s minimálními náklady. Maximální propojení s okolní přírodou je dosaženo použitím velkoformátových oken s izolačním trojsklem, včetně luxusního posuvného HS portálu a pro zajištění tepelné pohody v letních měsících jsou všechny okna osazeny hliníkovými exteriérovými elektricky ovládanými žaluziemi. Čerstvý vzduch v bytě je zajištěn rekuperační jednotkou.

Vice informací naleznete na www.rezidencezavodi.cz

Lze financovat Hypoúvěrem např. s použitím vlastních zdrojů 2 398 440,- Kč a měsíční splátkou 53 215,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Základní údaje

Dopravní spojení
VlakMHD
Parkování
Parkování na ulici
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
193103
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Rozestavěný
Plocha sklepa
3m2
Užitná plocha
103m2
Patro
1
Počet míst na parkovišti
2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Gabriel Hajdecker
Gabriel Hajdecker
Zobrazit
kontakt
BIDLI reality, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé