Sousedé
20 900 000 Kč
ID nemovitosti:374488
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:206 m2
Plocha pozemku:393 m2
Datum aktualizace:3. února 2024
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji prostorný byt ideální pro rodiny s dětmi v centru Karlových Varů.
Byt disponuje třemi ložnicemi, obývacím pokojem, kuchyňským koutem a 2 šatnami. Celková plocha bytu 393 m²,užitná plocha 206m² plus velká prostorná terasa 187 m², což poskytuje dostatek místa pro každého člena rodiny, která poskytuje ideální prostor pro hraní a rodinné aktivity na čerstvém vzduchu. Můžete si zde vytvořit vlastní zelený ráj, kde si děti mohou hrát a vy si odpočinout v teple vířivce kterou můžete umístit zde.
Hned po příchodu do bytu vás překvapí jeho prostornost a světlé interiéry. Pokud jde o vybavení, byt je připraven k okamžitému nastěhování. Můžete si zde vytvořit dětské pokoje, hernu nebo jakýkoliv jiný prostor, který vyhovuje potřebám vaší rodiny. Díky výhodné poloze v Karlových Varech tento byt kombinuje výhody rezidenční a obchodní čtvrtě. V blízkosti se nachází veškerá potřebná občanská vybavenost, jako jsou obchody, restaurace, školy a zdravotnická zařízení lázeňské domy a pro milovníky přírody je v blízkosti lázeňský les s mnoho kilometrovým počtem upravených stezek a cestiček pro pěší a cyklisti.
K tomuto bytu patří také garáž, která se nachází přímo v budově.
V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat, o všem dá se domluvit jak o podmínkách tak i o ceně. Těšíme se na setkání s vámi a představení této úžasné nemovitosti.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
374488
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Novostavba
Obytná plocha
393m2
Užitná plocha
206m2
Patro
5
Energetická náročnost
C (i)
Foto - Alexandr Mizjuk
Alexandr Mizjuk
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Glorion

© 2024 Sousedé