Sousedé
12 700 000 Kč
ID nemovitosti:364171
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:154 m2
Plocha pozemku:171 m2
Datum aktualizace:2. července 2024
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Každý z nás si přeje své soukromí, což je v tomto prostorném bytě velmi snadné. Moje dospělé děti k nám rády jezdí na víkendy i s vnoučátky, protože vědí, že zde mají svůj vlastní prostor se vším komfortem domova.
Parkování máme zajištěné přímo v budově.
Polohu našeho bytu bych nazval zlatým místem, když vyjdu na balkon se šálkem ranní kávy, užívám si úchvatný výhled na nádherné lázeňské centrum Karlových Varů.
Veškerá občanská vybavenost je vzdálena pěšky pouhých pár minut. Škola, školka, autobusová zastávka. Nechybí ani obchod, restaurace a prostor pro nádherné večerní procházky nám poskytne lázeňská kolonáda. Vedle domu se nachází park u hotelu Imperial, který má nádherný krajinný design, kde každé teplé ráno slyšíme zpěv ptáků a procházíme se mezi jehličnany. Jsme aktivní rodina, takže často navštěvujeme tenisový kurt, posilovnu v blízkosti domu, a když se chceme po celodenní procházce vrátit domů, pomůže nám lanovka, kterou máme hned vedle. Je to krása, že?
Pokud jste někdo, kdo rád kombinuje aktivní životní styl a příjemný pocit domova pak věřím, že je pro Vás tento byt splněný sen.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
364171
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Novostavba
Obytná plocha
171m2
Užitná plocha
154m2
Patro
2
Energetická náročnost
C (i)
Foto - Alexandr Mizjuk
Alexandr Mizjuk
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Glorion

© 2024 Sousedé