Sousedé
(1/25)
_W9A7732
8 390 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu, cena k jednání
ID nemovitosti:00334
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:130 m2
Datum aktualizace:5. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej nadstandardního zděného bytu 4+KK včetně dvou garážových stání nacházejícího se v klidné části města s dobrou dopravní dostupností. Klidný zděný byt je umístěný na třetím nadzemním podlaží s výhledem na zahrádkářskou osadu Mariánov a okolní bytovou zástavbu. Celková plocha je nadstandardních130m2 včetně dvou balkónů s celkovou výměrou 15m2. Obytná plocha pak činí 115 m2.Po vstupu do bytu najdeme prostornou centrální chodbu 14,2 rozšířenou o šatnu 4,6 m2 pro pohodlné odložení věcí.Byt nabízí velmi nadstandardní řešení včetně dvou koupelen o výměrách 5,3 m2 a 7,1 m2, kdy každá má vlastní bojler pro ohřev teplé vody.Kromě rozsáhlé obytné části o velikosti 38,9 m2 tvořené kuchyňským koutem, jídelnou a obývákem nalezeme 3 pokoje o výměře 18,7 m2, 12,3 m2 a 12,0 m2V prvním podzemním podlaží se nachází garážová stání pro dva automobily! Interiér bytu je velmi prosvětlen díky velkým oknům v jednotlivých místnostech. Kolaudace proběhla v roce 2015. Topení je zajištěno elektrickým podlahovým topením s regulací v každé místnosti. Ohřev teplé vody zajišťují dva elektrické bojlery.Celková spotřeba proudu za loňský rok včetně vytápění byla 6,6 MWh. Náklady na SVJ v podobě fondu oprav a spotřeby společných částí domů činí 2 900 Kč měsíčně. Díky poloze domu naleznete klidné bydlení v blízkosti přírody s plnu občanskou vybaveností. V pěším dosahu (cca 10 minut) je mateřská a základní škola, obchod s potravinami ( 2 minuty ) nemocnice ( 5 minut ). Další veškerá občanská vybavenost je v dojezdové vzdálenosti. Dopravní spojení zajišťují autobusy MHD. Kolem města Kroměříž vede dálnice D1 s rychlým dosahem města Brna nebo Zlína.

Základní údaje

Parkování
Garáž
Způsob vytápění
Lokální - elektrické
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
00334
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Plocha sklepa
3m2
Užitná plocha
130m2
Plocha balkonu
15m2
Patro
2
Počet garáží
2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Zakaznická linka
Zakaznická linka
Zobrazit
kontakt
Vaši Makléři s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé