Sousedé
(1/10)
1-DSC_8094
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: info v RK
ID nemovitosti:26637-A
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:120 m2
Datum aktualizace:24. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Předmětem prodeje je mezonetový byt společně s velkorysým obchodním prostorem. Obě jednotky se nacházejí v reprezentativním historickém domě poblíž Riegrových sadů a náměstí Jiřího z Poděbrad.Mezonetový byt s dispozicí 4+kk a velikostí 120 m2 se rozkládá v nejvyšších podlažích domu - v 6. až 7. nadzemním podlaží - kam vede moderní výtah.V první úrovni klimatizovaného bytu jsou tři světlé ložnice a prostorná koupelna s toaletou. Jedna z ložnic má balkon orientovaný do vnitrobloku a další ložnice francouzské okno. Ve vyšším podlaží bytu se rozprostírá slunný obývací pokoj s kuchyní, komorou a toaletou. Výjimečným prvkem jsou zde velká okna s terasou s přímým výhledem na kostel na náměstí Jiřího z Poděbrad a Žižkovskou věž. V bytě jsou položeny kvalitní parkety. Za zmínku stojí také vstupní i interiérové dveře, které se vyjímají svou odolností a klasickým vzhledem. Vytápění zajišťuje plynový kotel.Komerční jednotka s dispozicí 4+kk a velikostí 108 m2 se rovněž rozkládá přes dvě podlaží, a to přízemí a suterén domu. Na úrovni přízemí se nachází vstupní hala, sociální zázemí, galerie a dvě místnosti orientované do vnitrobloku, ze kterých je vstup na příjemnou terasu s předzahrádkou. Ve snížené části jednotky se rozprostírá velkorysý showroom s neobvykle vysokým stropem a zázemí s kuchyňkou a koupelnou. Jednotka by se dala případně rozdělit a využívat také jako dva ateliéry. Prostor je v současné chvíli pronajatý.Součástí prodeje jsou dále dvě parkovací stání v zakladači v podzemní garáži a tři veliké sklepní kóje.

Základní údaje

Způsob vytápění
Lokální - plynové
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
BalkónTerasa
ID nemovitosti
26637-A
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
120m2
Plocha terasy
10m2
Patro
5
Počet míst na parkovišti
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Mgr. Karolína Marchlíková
Mgr. Karolína Marchlíková
Zobrazit
kontakt
Engel & Völkers Prague

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé