Sousedé
(1/12)
1
11 900 000 Kč
Poznámka k ceně: Poplatky 2 600 Kč
ID nemovitosti:227193-B
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:100 m2
Datum aktualizace:9. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Byt se nachází v suterénu historického domu v žádané rezidenční čtvrti Vinohrad, nedaleko Náměstí Míru. Dům jako takový je ve velice dobrém stavu a prochází průběžnými úpravami.Prostor je tvořen chodbou, ze které se vchází do čtyř samostatných místností, dále je zde oddělená kuchyň, dvě koupelny a dvě samostatné toalety.Dvě místnosti jsou orientovány do ulice a dvě do klidného vnitrobloku. Každá z nich má okno na úrovni suterénu. Největší místnost je po rekonstrukci, náleží k ní kuchyň a koupelna a je také po rekonstrukci. Ačkoliv se jedná o suterén, stropy jsou zde vysoké až 3 m.Prostor není plně vytápěn, v jedné místnosti se nachází elektrický přímotop, je zde však možné zavést plynové topení.Prostor je částečně přístupný přímo z hlavní ulice skrze kovová dvířka a dále ze společných prostor bytového domu.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
227193-B
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
100m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Mgr. Karolína Marchlíková
Mgr. Karolína Marchlíková
Zobrazit
kontakt
Engel & Völkers Prague

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé