Sousedé
(1/12)
11 394 430 Kč
ID nemovitosti:2152685176
Stav bytu:Rozestavěný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:118 m2
Sklep:ANO
Datum aktualizace:11. listopadu 2022
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji byt č. 27 o velikosti 4+kk, 117,76 m2 s vlastní luxusní střešní terasou o celkové velikosti 15,1 m2, s vlastní lodžií o velikosti 4,41 m2 v centru Liberce - Liliová ulice.
Jedná se o byt v šestém patře šestipodlažního bytového domu, který je součástí Rezidence Liliová.
Byt je vybaven vinylovou podlahou, dlažbou a obklady v koupelně a WC, obložkové interiérové dveře, bezpečnostní vstupní dveře, kompletní elektroinstalace, sádrové omítky.
Byt má koupelnu s vanou i sprchovým koutem a WC + samostatná místnost s WC.
Celková cena bytu vč. sklepní kóje: 11 394 430 Kč.
Cena parkovacího stání od 560 tis. Kč.
Předpokládaný termín kolaudace je prosinec 2022. Energetická náročnost budovy B.
Tyto byty jsou výborným investičním záměrem.
Bytový dům Rezidence Liliová vznikne v lukrativní pozici, která nemá v Liberci obdoby. Parcela se nachází v absolutním centru města s výhledy na městské symboly. Jedná se o vzorový příklad udržitelného developmentu, který rozšiřuje bytové kapacity v centru města a zároveň těží z dostupnosti veškeré základní občanské vybavenosti (vzdělání, kultura, obchod, sport i příroda).
Všechno potřebné pro život máte pár kroků od domova. Elegantní bytový dům bude postaven v centru Liberce, na rohu ulic Liliová, Bažantí. Rezidenti domu ocení vynikající občanskou vybavenost i dopravní dostupnost, blízkost veškeré infrastruktury s pěší dostupností obchodů, kaváren, restaurací, barů, knihovny, divadla, radnice, pošty, městského bazénu, krajské nemocnice, mateřské, základní, střední i vysoké školy. Autobusová i tramvajová zastávka MHD u domu. Skvělá dostupnost do hor, které nabízejí letní i zimní sportovní využití. V Praze budete do 60 minut.
V průběhu výstavby zaplatíte pouze 20% kupní ceny. Zbylou část doplatíte až po kolaudaci domu. Finanční prostředky budou deponovány na jistotním účtu banky.
V případě zájmu kontaktujte p. Michala Bezuchu.

Základní údaje

Typ konstrukce
Panelová
WC
Splachovací
Balkony, lodžie, terasy
LodžieTerasa
ID nemovitosti
2152685176
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Rozestavěný
Užitná plocha
118m2
Plocha lodžie
4m2
Plocha terasy
15m2
Patro
6
Počet sklepů
1
Energetická náročnost
B (i)

Poloha na mapě

Foto - Martin Gadas
Martin Gadas
Zobrazit
kontakt
Stavební bytové družstvo SEVER

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé