Sousedé
(1/9)
47838-447835
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: dohodou, Cena k jednání; Včetně realitního a právního servisu, včetně provize, cena k jednání
ID nemovitosti:47838
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:109 m2
Datum aktualizace:4. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Horské byty se nachází v srdci Rokytnice nad Jizerou, coby vstupní brány do Krkonoš i Jizerských hor a nabízí bohaté možnosti pro celoroční rekreaci.Na hřebeny okolních kopců vede několik desítek lyžařských vleků a dvě moderní čtyřsedačkové lanovky; 2 197 metrů dlouhá lanovka na Lysou horu patří k nejdelším v Česku. Její horní stanice je nástupním místem na běžeckou Krkonošskou magistrálu, která protíná celé Krkonoše. Nadstandartně vybavená bytová jednotka 4+kk, se nachází v objektu o 3 bytech a sestává se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a dvěma balkony, dále 2 samostatných pokojů na témže podlaží a prostorné koupelny, která čeká na finální dokončení podle požadavků a potřeb kupujícího. Další pokoj se nachází v podkroví, do kterého se dostanete přes dřevěné schodiště.Celková rekonstrukce probíhá s využitím nadstandardních materiálů jako dřevěných podlah, kvalitních plastových oken s trojsklem, či italské keramiky dle výběru investora. Aktuálně zbývají v prodeji poslední 2 byty a v případě inspirace je možné nahlédnout již do prodaného bytu s ohledem na využité standardy. K jednotce patří navíc samostatné parkovací stání, využití společné lyžárny a podíl na zahradě, která se nachází za domem a nabízí výhled na Lysou horu. Jelikož se jedná o bytovou jednotku, nikoli apartmán, lze koupi standardně financovat hypotečním úvěrem. S ohledem na exkluzivní pozici v rámci lokality pak nabízí též nabízí investiční možnost krátkodobého či dlouhodobého pronájmu. Nyní máte unikátní možnost navrhnout kupní cenu, která by následně sloužila k budoucímu jednání.S financováním a navazujícími službami Vám případně rádi pomůžeme.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Elektrické
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
ID nemovitosti
47838
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Užitná plocha
109m2
Patro
1
Počet míst na parkovišti
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Broker Consulting, a.s.
Broker Consulting, a.s.
Zobrazit
kontakt
Broker Consulting, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé