Sousedé
3 790 000 Kč
Poznámka k ceně: Cena k jednání
ID nemovitosti:515
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:113 m2
Plocha pozemku:108 m2
Datum aktualizace:5. prosince 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Je pro vás kromě moderního interiéru prioritou také prostor a dostatek soukromí pro celou rodinu? Na adrese Mýto 227, Brumov-Bylnice je nově na prodej byt 4+kk. Tato moderní bytová jednotka - to už je jiná liga a prostoru si zde užijete až až! V této lokalitě, která je jako stvořená pro klidný, rodinný život, navíc mnoho podobných příležitostí nenajdete.

Moderní čtyřpokojový byt s dispozicí 4+kk s balkonem (5 m2), nabízejícím výhled na protější kopce, si nejspíše okamžitě zamilujete! Je totiž promyšlený do posledního detailu. Všimněte si například střešního okna v chodbě pro neustálý přísun denního světla nebo vybavení koupelny, kde najdete jak vanu, tak sprchový kout. WC je zde samostatné. Celková rozloha této bytové jednotky činí 108 m2! To už je pořádná porce místa pro celou rodinu, co říkáte?

Líbit se vám budou i další benefity v podobě vytápění, které je řešeno úsporným tepelným čerpadlem a příjemným podlahovým topením. Díky vynikající hospodárnosti už na vás zbydou pouze příjemné starosti jako například výběr kuchyňské linky a dalšího nábytku dle vlastního vkusu a preferencí.

Jak jsem naznačil výše, bydlení v Brumově-Bylnici nabízí skutečně vše, co potřebujete pro vysněný rodinný život. Co se týká nakupování, nejbližší obchod je vzdálený 300 metrů a na větší nákup můžete vyrazit do oblíbeného Penny Marketu, vzdáleného pouze 1 km od domu. V tomto malebném městečku máte kousek od domu vše, na co si jen v rámci každodenního života vzpomenete - od školy a školky, přes doktora či zubaře, až po nadstandardní sportovní vyžití. Tak třeba zabruslit si můžete na zimním stadionu, je tu krytý bazén, venkovní koupaliště, fotbalové hřiště, tenisové kurty, cyklostezka s dětským hřištěm a mnoho dalšího.

Chcete to vidět naživo?

Na místě vám vše vysvětlím a ukážu. Na viděnou v Bylnici!

Základní údaje

Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
515
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
108m2
Užitná plocha
113m2
Patro
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Tomáš Surovec
Tomáš Surovec
Zobrazit
kontakt
REAL PREMIUM, s.r.o.

© 2023 Sousedé