Sousedé
(1/14)
4 390 000 Kč
ID nemovitosti:18262
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:88 m2
Podlahová plocha:8 m2
Datum aktualizace:31. května 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Velký světlý byt 4kk umístěný ve 2. patře cihlového domu v lokalitě Bory exkluzivně v naší nabídce. Byt o výměře 80,66 m2 + 7,24 m2 sklep, s orientaci na V- JV, prošel rekonstrukcí, kde byly kompletně vyměněny rozvody vody, elektřiny, obložena koupelna i samostatné WC, v bytě jsou čerstvě vyspravené a vymalované zdi. Kuchyňská linka je pár let užívaná, ale plně funkční. Dispozice bytu byla původně 2+1, v současnosti je však předělaná na 4kk, kde jsou počítány za jeden pokoj 2 pokoje dohromady, protože jeden z nich nemá okna, přesto se jedná o velikostně plnohodnotnou místnost i s vlastními dveřmi (možnost prosvětlit horní část zdi a vytvořit zcela samostatný pokoj), případně bez zásahů vhodné pro pracovnu či šatnu. Podlahy jsou řešeny plovoucí podlahou (kuchyň, obývací pokoj, pracovna) a linem (ložnice, dětský pokoj). Předností bytu je i vlastní prostorná komora v chodbě bytu, která je cca 2,5m2 a pojme opravdu mnoho. K bytu patří nebývale velký sklep 7,24 m2, který poskytne mnoho úložného prostoru navíc. Vytápění domu je pomocí WAW, ohřev vody dálkově. Náklady na samotný fond oprav činí jen 1210 Kč, celkový předpis vč. záloh na vodu, odpad, spol. elektřinu, správu vč. fondu oprav činí 2924 Kč. Elektřina a plyn se hradí zvlášť dle spotřeby a vybraného dodavatele. Celkové náklady na byt byly 5 tisíc kč. Byt není zatížen hypotékou.

Základní údaje

ID nemovitosti
18262
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
8m2
Obytná plocha
88m2
Užitná plocha
88m2
Patro
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Mgr. Eva Novohradská
Mgr. Eva Novohradská
Zobrazit
kontakt
Fincentrum Reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé