Sousedé
(1/13)
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: K jednání
ID nemovitosti:336629
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:130 m2
Plocha pozemku:130 m2
Datum aktualizace:31. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji výjimečný byt 4+kk, který se nabízí jako ideální polovina domu o celkové ploše 260 m2 a přilehlých pozemků 1000 m2 v obci Hrad Nečtiny. Byt se nachází v údolí pod zříceninou hradu Nečtiny a navazuje zahradou na přilehlý park zámku Nečtiny. V okolí tohoto renesančního zámku najdete spoustu výletních cílů, to vše mezi městy Plzeň a Karlovy Vary. Ideální jako víkendový byt s netradičním okolím.
Velkorysá stavba je od počátku v majetku dvou rodin, kdy každá z rodin má samostatně jedno patro. Předmětem prodeje je přízemí, které svým zařízením a stylem připomíná právě nedaleký renesanční zámek. Hlavní vstup přes prosklené zádveří vede do obývacího pokoje, za nímž najdete ložnici zařízenou v romantickém stylu. Další vstup je do kuchyně s jídelním stolem. Kuchyňská linka je vybavena indukční varnou deskou, elektrickou troubou a myčkou nádobí. Za linkou je vstup do prostorné spíže. V další místnosti se nachází dřevěné pódium s pianem a vstupem do koupelny. Koupelna je s rohovou vanou a velkým oknem. Ostatně každá místnost je díky dostatečnému množství velkých dvouřadých oken krásně prosvětlena a dovytváří speciální atmosféru. Samostatná toaleta je na chodbě za kuchyní, ze které je také vstup na zahradu.
K podílu samozřejmě patří polovina velkého sklepa a půdy. Naproti domu je potom prostorná dvougaráž s dílnou.
Zahrada je rozdělena na několik zón určených jak pro odpočinek, tak pro pěstování zeleniny a ovoce. Dominantou je stará socha, která jen podtrhuje historický nádech nemovitosti.
Jelikož byl dům využíván primárně k rekreačním účelům, vytápění zajišťují v každé místnosti litinová kamna a v koupelně elektrický topný žebřík. Dům je napojený na obecní vodovod a kanalizaci a teplou vodu obstarává elektrický bojler.
Veškerá občanská vybavenost je v sousední obci Nečtiny, v místě najdete zámeckou restauraci a lokální obchod s občerstvením, který je vzdálen jen pár metrů.
Díky poloze obce mezi okresními městy Plzeň a Karlovy Vary je ideální i pro trvalé bydlení kdy za cenu menšího bytu v městě získá nový majitel klidné a velkorysé bydlení. Dojezdová vzdálenost do těchto měst je okolo 30 a 45 minut.
!! Doporučujeme osobní prohlídku této zajímavé nemovitosti !!

Základní údaje

Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
336629
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
130m2
Užitná plocha
130m2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Martin Dohnal
Martin Dohnal
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Cool

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé