Sousedé
(1/9)
interier 01 final.jpg
11 104 800 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců rozhodne licitace.
ID nemovitosti:71
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:102 m2
Datum aktualizace:12. ledna 2023
Energetická náročnostB ( )
Roční spotřeba energie95 kWh/m2

Popis nemovitosti

Naše společnost Vám nabízí 12 luxusních bytů v uzavřeném areálu v Mladé Boleslavi v ulici Vondřichova. Ke všem bytům náleží 1-2 parkovací stání s nabíječkou pro elektromobily, terasa, předzahrádka nebo prostorný balkon, menší sklad na patře a technická místnost přímo v bytě. Projekt se skládá ze 4 samostatných vchodů, kde v každém vchodě jsou 3 byty. Díky tomuto rozložení je dosaženo maximálního soukromí. Již ve standardním provedení jsou byty vybaveny dřevěnými podlahami, klimatizací, rekuperací vzduchu a elektrickými předokenními žaluziemi. Ke komfortu, bezpečnosti a maximální úspoře energií přispívá též fotovoltaika na ohřev vody ke každému bytu, zelená střecha, hlídací kamerový systém se záznamem, zabezpečovací zařízení v každém bytě a u bytů s předzahrádkou podzemní nádrž na dešťovou vodu.
Více informací Vám rádi sdělíme na osobní prohlídce buď u nás v kanceláři, nebo si můžeme domluvit prohlídku přímo na stavbě.
Hypotéční úvěry jsou již zajištěny přímo u navázané banky na projekt, kdy stačí dodat pouze Vaše příjmy. Termín nastěhování je v dubnu roku 2023.
Byty jsou dispozičně řešeny jako 3+kk - 5+kk a ceny jsou od 8 - 12 mil. Kč, dle rozlohy a dispozice včetně příslušenství.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
ID nemovitosti
71
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Novostavba
Užitná plocha
102m2
Patro
1
Energetická náročnost
B (i)
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Tomáš Matějka
Tomáš Matějka
Zobrazit
kontakt
DRINK - realitní kancelář Zdeněk Štěpánek

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé