Sousedé
(1/7)
03_varianta obyv s vestvbou
23 944 513 Kč
Poznámka k ceně: včetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:12521096
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:118 m2
Datum aktualizace:31. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám byt 4+kk o rozloze 117,8 m2 se dvěma balkóny ( 6,5 m2 a 2 m2 ) ve výjimečném bytovém domě MORAVIANNA.Byt se nachází ve 2.NP sedmipodlažního domu.Rekonstrukce budovy probíhá se zachováním původních prvků do nejvyšší možné míry tak, aby bylo zachováno genius loci přes 100 let starého secesního domu.Samotné místo, kde dům stojí, patří k jedné z jeho největších výhod. Vaši přátelé i vy oceníte jeho dostupnost, bezpečné a klidné prostředí v bezprostřední blízkosti domu. Při rekonstrukci jsou používány nejkvalitnější materiály. Každý byt disponuje vlastním sklepem. Samozřejmostí je nově vybudovaný výtah.Společné prostory podléhají ochraně památkové péče, proto je zachován a obnoven historický ráz v maximální formě, podpořen novými prvky. Vstupní hala zdobená původními štukaturami a mramorovým obkladem, doplněná o křišťálový lustr, který byl historicky součástí této haly. Dlažba je vyrobena na zakázku. Technologie výroby je používaná jako na přelomu 18. a 19. století a to hloubkově probarvovaná dlaždice. Pro výrobu dlažby se připravila originální raznice, která byla na objektu reálně použita. Tím je zachován historický tvar, rozměr, barevnost i skladba podlahy.Dokončení rekonstrukce je plánováno na 4Q 2023.Více informací na www.moravianna.cz. Neváhejte nás kontaktovat.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
12521096
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Užitná plocha
118m2
Plocha balkonu
8m2
Patro
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Ing. Lucie Bilá
Ing. Lucie Bilá
Zobrazit
kontakt
CENTURY 21 Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé