Sousedé
(1/21)
IMG_9702
10 990 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:08221113-2
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:126 m2
Datum aktualizace:23. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prostorný byt o dispozici 4kk a rozloze 126 m2. Podlahová plocha bytu 122 m2 a teráska s krásným výhledem na Petrov a Špilberk.Byt je orientován dvěma pokoji na východ a další místnosti, jako obývací pokoj, kuchyně, koupelna a ložnice je orientovány na jihozápad. Prostor se rozléhá přes celé podlaží domu a nabízí tak prostorové benefity, jako malou půdu pro uskladnění sezónních věcí, technickou místnost s plynovým kotlem a pračkou a prostornou komoru. V současnosti je bytová jednotka řešena jako 4kk, ale lze snadno předělat na 3kk s obrovskou obývací halou, odstraněním jediné sádro-kartonové příčky.Jedná se o prostorově opravdu velkorysý byt, kde nebude mít problém větší rodina se spoustou osobních věcí. Terasa náležící k bytu je přímo přístupná z obývacího pokoje a nabízí možnost vychutnat si kávu či snídani na čerstvém vzduchu. Všechny pokoje jsou krásně světlé a prostorné. Koupelna je vybavena rohovou vanou a samostatným sprchovým koutem. WC je pak umístěno mimo koupelnu. Rozměry pokojů:Obývací pokoj s kuchyní 37 m2Podkrovní pokoj 15 m2Pokoj 17 m2Ložnice 21 m2 Komora 8 m2Koupelna 7 m2Technická místnost 1,8 m2Předsíň a chodba 15,2 m2Terasa 4 m2 Dalším benefitem bytu jsou nízké provozní náklady, kde vodné a stočné s fondem oprav vychází na 3 020 Kč a zálohy na plyn zajišťující vytápění bytu, ohřev vody a vaření jsou 1900 Kč. K bytu dále náleží možnost využívat kočárkárnu v přízemí domu a bezproblémové parkování na ulici či bezprostředním okolí domu. Co se týče internetu a televize., je možno využívat služeb NETBOXU i Vodafonu, které jsou v domě dostupné.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilniceDálnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonPlyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - plynové
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Druh bytu
Ateliér
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
08221113-2
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
126m2
Patro
3
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Jiří Partl
Jiří Partl
Zobrazit
kontakt
CENTURY 21 Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé