Sousedé
(1/17)
6 250 000 Kč
ID nemovitosti:N00557
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:168 m2
Datum vložení:15. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzívně nabízíme nadstandardní podkrovní byt 4+kk s podlahovou plochou 168 m2. Byt se nachází v centru města Mikulov s krásným výhledem na zámek ve 4.NP. Byt vznikl z půdy cihlového bytového domu a rozkládá se po celé jeho délce více než 24 metrů. Architektura je stylová a rekonstrukce velmi povedená. Kolaudace proběhla v roce 2003. Celkově je byt velmi prostorný a vzdušný, působí otevřeným dojmem. Vytápění je plynovým kotlem, který slouží i na ohřev vody. Je zde instalována klimatizace. Ve virtuální prohlídce si můžete byt detailně prohlédnout a v případě zájmu je možné realizovat prohlídku. Byt je vhodný pro celoroční bydlení nebo na investici k dlouhodobému nebo sezónnímu pronájmu. Parkování bezplatné před domem.

Základní údaje

Dopravní spojení
Autobus
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Způsob vytápění
Ústřední - Elektrické
ID nemovitosti
N00557
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
168m2
Užitná plocha
168m2
Patro
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Jiří Froněk
Jiří Froněk
Zobrazit
kontakt
Česká Společnost Realitní / FRESH REALITY FINANCE

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé