Sousedé
7 999 900 Kč
ID nemovitosti:369103
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:110 m2
Plocha pozemku:110 m2
Datum aktualizace:17. dubna 2024
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji exkluzivní luxusní byt o velikosti 4 + KK, který se nachází na adrese Ulice Hornických učňů, v části obce Příbram IV, v obci Příbram, okres Příbram. Tento jedinečný byt vyniká svým luxusním charakterem a nabízí prvotřídní vybavení, které osloví kupující vysoké třídy.

Světlý a prostorný interiér o rozloze 110m² je navržen s důrazem na detaily a luxusní vybavení, které zajišťuje pohodlí a komfort. Tento byt nabízí moderní a elegantní prostředí pro náročné klienty, kteří ocení jedinečný design a kvalitu.

Stav objektu je velmi dobrý a zajišťuje bezproblémové bydlení bez nutnosti dalších investic. Ústřední dálkové vytápění dodává teplo po celém bytě, což zaručuje příjemné a útulné prostředí v každém ročním období.

Byt se nachází na prvním podlaží cihlového objektu s jedním podlažím. Okolí je klidné a tiché, což zajišťuje maximální soukromí a pohodlí. Dostupná doprava ve formě MHD usnadňuje cestování do centra města a okolních oblastí.

Jedním z největších lákadel této nemovitosti je její umístění v prestižní lokalitě, která se vyznačuje vysokou úrovní života a bezpečností. V blízkosti se nachází školy, obchody, restaurace a další vybavenosti, které usnadní každodenní život nových majitelů.

Pokud hledáte luxusní nemovitost, která vás nadchne svou exkluzivitou a unikátním vybavením, neměli byste tuto příležitost minout. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHD
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Jiná
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
369103
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
110m2
Užitná plocha
110m2
Plocha balkonu
6m2
Energetická náročnost
B (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Drahoslava Bosáková
Drahoslava Bosáková
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Anděl

© 2024 Sousedé