Sousedé
(1/23)
nebyla stanovena
ID nemovitosti:346620
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:153 m2
Plocha pozemku:153 m2
Datum aktualizace:21. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

V exklusivní nabídce představuji prodej celého patra obytného domu v atraktivní lokalitě Vinohrad.
Dům je v perfektním stavu (postaven německou společností v roce 1996). V současné době je celé patro využíváno jako kancelářské prostory, opatřeny klimatizací a zabezpečovacím systémem, prostory disponují datovou sítí a wifi. Vytápění i ohřev vody zajišťuje plynový kotel. K jednotce náleží sklepní kóje(7m2) a dvě velká parkovací stání v suterénu domu.
K volnému využití všech vlastíků jednotek je krásná udržovaná zahrada ve vnitrobloku domu.
Prostor se právě rekolaujduje na bytovou plochu, jedním z řešení je prostorné 4kk - vizualizaci kterou Vám představujeme, ale je možnost vybudovat dvě bytové jednotky.
Tato lukrativní lokalita je vyhlášená širokou nabídkou kavárniček a restaurací. V okolí je řada mezinárodních škol a školek.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
346620
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
153m2
Užitná plocha
153m2
Patro
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Margareta Černická
Margareta Černická
Zobrazit
kontakt
RE/MAX 4 you II

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé