Sousedé
(1/16)
zamecka-508-32.1653245917.jpg
3 290 000 Kč
ID nemovitosti:N94727
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:80 m2
Datum aktualizace:1. srpna 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme ke koupi hezký byt 4 + KK o velikosti 80m2, který se nachází ve zvýšeném přízemí zděného bytového domu. Byt je v původním, ale udržovaném stavu, velmi prostorný. Prostorové uspořádání bytu je následující: vstupní chodba, vpravo samostatné Wc a koupelna s vanou, vpravo vzadu jídelna a na ní navazující kuchyně, vpředu dvě komory / šatny jedna přístupná z chodby druhá z jídelny, vlevo jeden průchozí a jeden neprůchozí pokoj, vlevo vzadu další samostatný pokoj. K bytu náleží dva sklepy - cca 4.6 m2, 1.9 m2. Dvě komory přímo v bytě lze využít i jako šatny, větrané oknem. V pokojích původní zachovalé parkety, v jídelně, kuchyni a chodbě starší lino, Wc a koupelna opatřena dlažbou. Okna původní dřevěná. Byt se nabízí nevybavený. Vytápění a ohřev vody řešen společným plynovým kotlem pro celý dům. Dům nezateplený, v původním stavu. Potraviny za rohem (cca 1 min pěšky ), Zámek, park a muzeum do 2 min pěšky, Pošta, obecní úřad a lékárna cca 8 min pěšky. Autobus cca 10 min pěšky. Škola, školka a vlak do cca 15 min pěšky. Zdarma Vám zajistíme nejvýhodnější financování na trhu. Přijďte na prohlídku!


Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N94727.

Základní údaje

ID nemovitosti
N94727
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Plocha sklepa
18m2
Užitná plocha
80m2
Patro
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Bc. Stanislav Dubec
Bc. Stanislav Dubec
Zobrazit
kontakt
NEXT REALITY GROUP a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé