Sousedé
4 600 000 Kč
ID nemovitosti:1419
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:117 m2
Plocha pozemku:105 m2
Datum aktualizace:4. března 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji dispozičně velmi pěkný byt přes celé patro vily. Navíc k tomu dostatečně velkou dvojgaráž s vlastní příjezdovou cestou, na které v pohodě zaparkují další 2-3 auta.

Jedná se o prostorný byt o velikosti 4 + 1, který nabízí luxusní bydlení a nadstandardní pohodlí. Je orientovaný na všechny světové strany. Tento byt je ve velmi dobrém stavu a disponuje částečným vybavením. Obývacímu pokoji vévodí luxusní krb, za povšimnutí stojí i velmi příjemná vstupní chodba, či renovované dveře do všech místností. Do bytu jsou dvoje vstupní dveře. U kuchyně je praktická komora. Vytápění a teplá voda je za pomocí plynového kotle, který je prakticky schován v jedné ze skříněk. Byt má velkou koupelnu s oknem, vanou a toaletou, vedle je ještě druhá, samostatná toaleta.

Nemovitost se nachází ve 4. podlaží čtyřpodlažního objektu, což zajišťuje maximální soukromí a klid. Protože se do domu vchází už rovnou do druhého nadzemního podlaží, do bytu se jde už jen 2 patra. Na patře u bytu se nachází prostorný balkon, který není zahrnut v celkové užitné ploše, ale využívají ho pouze majitelé tohoto bytu. Dále k bytu náleží 3 mansardy na půdě o celkové výměře 12 m2. U domu je menší zahrádka, kterou lze využívat k odpočinku.

Jedním z hlavních lákadel této nemovitosti je její vynikající umístění, v oblíbené lokalitě Horní Drahovice. Kromě toho je zde také snadný přístup k veřejné dopravě a dalším oblastem města.

Byt i garáž se prodávají společně. Cena za byt se stanovila na 4,6 mil Kč, cena za garáž je 790.000 Kč. Celkem tedy 5.390.000 Kč. Platby do fondu oprav jsou ve výši 2.746 Kč měsíčně, zálohy na služby byly nastaveny ve výši 1.300 Kč na 2 osoby.

Tato nemovitost je skutečně ojedinělá a poskytuje vše, co si kupující vyšších nároků mohou přát. Je to investice, která nabízí luxusní bydlení. Pokud Vás zaujala tato nemovitost a chcete si ji prohlédnout, neváhejte mě kontaktovat.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHDSilnice
Parkování
GarážParkoviště
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Jiná
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
1419
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
105m2
Užitná plocha
117m2
Plocha balkonu
4m2
Patro
3
Počet garáží
2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Mirka Čiháková
Mirka Čiháková
Zobrazit
kontakt
Loyd - reality, spol. s r.o.

© 2024 Sousedé