Sousedé
(1/12)
7 590 000 Kč
ID nemovitosti:6
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:131 m2
Podlahová plocha:131 m2
Datum aktualizace:4. března 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

V exkluzivním zastoupení nabízíme mezonetový byt 4+1 se zahrádkou, která je určena výhradně k tomuto bytu. Byt se nachází v přízemí rodinného domu, který disponuje 2 bytovými jednotkami a jedním obchodním prostorem. Užitná plocha bytu činí bez sklepa a terasy 131 m2. K bytu lze přikoupit obchodní prostor o rozloze 20 m2.

Byt prošel před 13 lety rekonstrukcí - kuchyně Sykora, nová koupelna, rozvody topení, laminátová podlaha, nová okna a vchodové dveře z masivu.

Přestože se dům nachází na rušné ulici, uvnitř panuje klid a pohoda. Za domem se nachází udržovaná zahrada se zastřešenou pergolou, tvořící oázu klidu pro odpočinek nebo relaxaci. Dále zde najdete krásný zahradní domek ze sibiřského modřínu a garáž sloužící jako sklad.

Dům disponuje dostatkem místa na parkování, což je nepřehlédnutelná výhoda v centru města, kde je parkování často problémem. Dvůr s parkovacími místy se na noc zamyká, což zajišťjuje bezpečnost vašich vozidel.

K bytu náleží prostorný klenbový sklep.

K bytu lze dokoupit i komerční prostor v přízemí rodinného domu, obchod s výlohou do ulice o rozloze cca 20 m2, který lze využít na podnikání, na pronájem nebo předělat na na byt 1kk.

Nemovitost se nachází na frekventovaném místě Pardubic. Obchody, restaurace, zdravotnická zařízení a veškeré městské vybavení je tedy v místě.

PENB štítek energetické náročnosti se zpracovává, proto prozatím uvádíme tř. G.

V případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost formou aukce.


Základní údaje

Parkování
GarážParkování na ulici
Příjezd
Asfalt
Kanalizace
Žumpa, septik
ID nemovitosti
6
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Obytná plocha
131m2
Užitná plocha
131m2
Počet garáží
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Jana Rušidi
Jana Rušidi
Zobrazit
kontakt
Jana Rušidi

© 2024 Sousedé