Sousedé
(1/11)
4 250 000 Kč
Poznámka k ceně: Cena k jednání!
ID nemovitosti:849
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:77 m2
Podlahová plocha:77 m2
Datum aktualizace:26. května 2023
Energetická náročnostC ( )
Roční spotřeba energie101 kWh/m2

Popis nemovitosti

Cena k jednání!Nabízím k prodeji byt v revitalizovaném panelovém domě o dispozici 4+1, který se nachází ve 4.patře s výtahem. Celková plocha bytu vč. sklepa a balkonu činí 83m2.
Byt je aktuálně prázdný a je ve velmi dobrém stavu, udržovaný a po částečné rekonstrukci. Majitelé by jej rádi přenechali rodině, která ocení nízké náklady na bydlení. Předností této nabídky je bezesporu dostatek prostoru pro větší rodinu a hlavně vynikající dostupnost a lokalita. Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti-síť obchodů, školy, bazén, sportoviště a vlakové nádraží, stejně tak parkování. Velké plochy zeleně jsou hnedle v sousedství. Celý bytový dům je zateplen. Toto bydlení doporučujeme všem, kteří chtějí bydlet v centru a zároveň být kousek od hor.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
ID nemovitosti
849
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Celková plocha
77m2
Obytná plocha
77m2
Užitná plocha
77m2
Plocha lodžie
3m2
Místností
4
Patro
3
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - David Církva
David Církva
Zobrazit
kontakt
eDO reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé