Sousedé
Cena na dotaz
ID nemovitosti:364
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:90 m2
Podlahová plocha:100 m2
Plocha pozemku:536 m2
Datum aktualizace:22. listopadu 2022

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji krásný byt o dispozici 4+1 s užitnou 90m2 a pozemkem 536m2, který se nachází na Ptácké ulici v Ml. Boleslavi. Byt se nachází v domě jen o dvou jednotkách, kdy každá má svůj vlastní vchod. K té naší připadá i celé schodiště. Venku najdeme čtyři stavěné kůlny, garáž, bazén a místo vhodné na letní posezení s přáteli.

Dispozice: Vstupní chodba, po pravé straně najdeme samostatné WC, kuchyň, koupelnu, a projdeme-li celou chodbou, dostaneme se do obývacího pokoje s krbovými kamny. Na levé straně najdeme zbylé tři pokoje a hodně úložného místa. Virtuální prohlídka nemovitosti na odkazu - https://my.matterport.com/show/?m=vD22pYybrBS

V nemovitosti se nachází jen jedna nosná zeď, takže jestli Vám dispozice nevyhovuje, dají se zde udělat změny.

Sítě: ELEKTRO: ANO (rozvody 220V,400V), PLYN: NE (na hranici pozemku), VODA: obecní + vlastní studna. KANALIZACE: Septik. Možnosti k zaparkování jsou jak na pozemku, tak v garáži a případně i na hlavní silnici. Celý objekt je podsklepen.

Více informací Vám řeknu rád telefonicky, budu se těšit.

Základní údaje

Parkování
GarážParkování na ulici
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
ID nemovitosti
364
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
90m2
Užitná plocha
90m2
Patro
1
Energetická náročnost
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Michal Kubelka
Michal Kubelka
Zobrazit
kontakt
eDO reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé