Sousedé
(1/22)
1 050 000 Kč
Poznámka k ceně: Výrazná sleva !!!
ID nemovitosti:N00124
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:100 m2
Datum aktualizace:18. října 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízím k prodeji podíl v cihlovém domě, jehož součástí je byt 4+1 s garáží, dřevníkem a balkónem v obci Supíkovice.
Byt se nachází v cihlovém domě v prvním patře je v původním stavu, ale udržovaném.
V bytě v roce cca 2008 proběhla výměna plastových oken, jinak vše původní, vytápěn kotlem na tuhá paliva se zásobníkem a záložním zdrojem. Na domě nová střecha,stáří cca 15 let. K bytu náleží podíl na společných částech domu (půda, dva sklepy, chodba), dále k bytu náleží zděná garáž, která má vjezd z hlavní komunikace a je součástí domu, dřevník k uskladnění dřeva, balkón, na který se dostanete z chodby v prvním patře.
Dispozice bytu: vstup z boční části domu, kde se dostanete do společné chodby, po kamenných schodech dále do patra, kde se nachází kuchyň, obývací pokoj a ložnice, přes chodbu se nachází další dva prostorné pokoje, koupelna a WC. Stáří bytu odpovídá opotřebení.
V obci občanská vybavenost - pošta, školka, škola, obchod, hřiště, autobusová zastávka přímo naproti domu.
Do města Jeseník cca 20 min autem, nedaleko polské hranice. Obec Supíkovice se nachází v krásném podhůří Jesenických hor, tato oblast je vyhledávána milovníky krásné a čisté přírody.
Průkaz energetické náročnosti budovy není vyhotoven, proto uvádíme – G.
Doporučuji prohlídku. Byt vhodný k bydlení nebo k rekreačním účelům.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
Garáž
Způsob vytápění
Ústřední - tuhá paliva
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
ID nemovitosti
N00124
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
112m2
Užitná plocha
100m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Svatava Dlouhá
Svatava Dlouhá
Zobrazit
kontakt
Svatava Dlouhá – realitní makléř pro Jesenicko

© 2023 Sousedé