Sousedé
(1/17)
33 125 000 Kč
ID nemovitosti:341870
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:241 m2
Plocha pozemku:241 m2
Datum vložení:22. června 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji luxusní slunný byt v posledním patře rezidence Sluneční Lázně s výtahem. Unikátně budete mít k dispozici vlastní prostornou terasou s pěkným výhledem do zeleně na řeku Teplou, Japonskou zahradu a Lázeňské lesy. Byt je nový, takže si ho můžete zařídit podle svých představ, uzpůsobit si všechny pokoje, jak se vám to bude líbit a jak si budete přát. Rezidence je střežena kamerovým systémem a je zde recepce 24/7.
Tento byt se vyjímá také svou lokalitou, díky které lze tento byt využít i k investici, např. ke krátkodobému pronájmu, jako luxusní apartmán pro turisty. Do pěti minut pěšky od rezidence se nachází Galerie umění a parkhotel Richmond, který nabízí různé léčivé procedury. Procházkou se projdete ke kouzelným lázeňským kolonádám a při tom se můžete ozdravovat léčivými prameny. Dále máte možnost zajít ke světoznámému Grandhotelu Pupp a cestou zhlédnout krásné historické centrum Karlových Var.
Do administrativního centra města s veškerým vybavením je to pouze deset minut autem.
V případě zájmu je možné zakoupit parkovací místo.
Přijďte si prohlédnout toto exkluzivní bydlení!

Základní údaje

Dopravní spojení
MHDSilnice
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Jiná
Druh bytu
Loft
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
341870
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
241m2
Užitná plocha
241m2
Plocha terasy
270m2
Patro
5
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Alexandr Mizjuk
Alexandr Mizjuk
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Glorion

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé