Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/25)
3 450 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí
ID nemovitosti:J05027
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:125 m2
Datum vložení:8. března 2018
Datum aktualizace:21. března 2018
Energetická náročnostE ( )
Roční spotřeba energie293 kWh/m2

Popis nemovitosti

Nabízíme exkluzivně k prodeji byt 4+1 se zahradou a příslušenstvím v Burketově ulici v Písku. Jedná se o bytovou jednotku o podlahové ploše 108 m² nacházející se v 1 zvýšeném nadzemním podlaží zděného domu. Budova má 2 nadzemní podlaží, 2 bytové jednotky, půdní prostor a jedno podlaží podzemní se sklepními prostory. Součástí bytu je sklep o výměře 17 m², oplocená zahrada 220 m² a vymezená část velké půdy. Budoucí vlastník bude spolu s bytovou jednotkou nabývat podíl na společných částech domu a dvoře. Byt má výjimečnou atmosféru, které bylo docíleno celkovou zdařilo rekonstrukcí (izolace podlah, izolace stropu, vybudování podhledů, kompletně nové elektrické rozvody, nové rozvody vody, odpadů a topení, podomítkové WC, topná tělesa, okna, vstupní dveře, štukové omítky včetně finální malby, osazení plynovým kotlem a další). Zařizovací předměty nebyly dokončeny cíleně a budoucí vlastník bude mít možnost výběru podle svého vkusu a finančních možností. Součástí nabídky nejsou podlahové krytiny, interiérové dveře, obklady, dlažby a zařizovací předměty koupelen a WC. Orientační rozpočet je k dispozici v kanceláři. Dispozici bytu naleznete ve fotogalerii této nabídky, zařízení je pouze ilustrační. Pro více informací nebo sjednání termínu prohlídky kontaktujte naší realitní kancelář.

Základní údaje

ID nemovitosti
J05027
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
125m2
Obytná plocha
108m2
Užitná plocha
125m2
Energetická náročnost
E (i)

Poloha na mapě

Foto - Kateřina Dlabačová
Kateřina Dlabačová
Zobrazit
kontakt
JUSTO Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře inzerentovi JUSTO Česká republika, Kodaňská 1441/46 Praha, IČO: 04419995.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 5 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz.
V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.