Sousedé
(1/10)
Rezervace
4 600 000 Kč
ID nemovitosti:2152812134
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:123 m2
Datum aktualizace:30. října 2021
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Společnost Ažur s potěšením nabízí luxusní byt, který se nachází v nejlepší lokalitě lázeňského města Teplice, ulice U Hadích Lázní, městská část Šanov (z německého Schönau - krásný). Třetí patro krásné, rekonstruované vily s výtahem. Celková plocha - 122,7 m2, perfektní stav bytu, čtyři prostorné pokoje a kuchyň zvlášť. Klidné, zelené, tiché místo, ideální pro bydlení. Vynikající občanská vybavenost, parkování a zastávka před domem, obchody, kavárny a restaurace, školka a škola jsou v docházkové vzdálenosti. Tuto nabídku vřele doporučujeme! Rádi Vám pomůžeme s výhodným financováním, stěhováním, či jakoukoli jinou službou spojenou s koupi této výborné nemovitosti. Očekávaná roční výnosnost je 9.5%. Rádi Vám na dotaz poskytneme doplňující informace ohledně výnosnosti.Cena 4.600.000,- Kč.Průkaz energetické náročnosti nebyl zatím dodán, proto uvádíme třídu G.

Základní údaje

Typ konstrukce
Jiná
ID nemovitosti
2152812134
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
123m2
Patro
3
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - David Gerts
David Gerts
Zobrazit
kontakt
Ažur VG s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2021 Sousedé