Sousedé
(1/18)
1 948 000 Kč
ID nemovitosti:19907
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:76 m2
Podlahová plocha:72 m2
Datum aktualizace:14. října 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte prostorný a světlý byt s balkonem v atraktivní lokalitě Sokolova? Tak to jste na správném místě! Máme pro Vás nabídku bytu 4+1 v ulici Kosmonautů, který se nachází jen kousek od centra města.

Tento byt o rozloze 72 m2 nabízí ideální dispozici pro rodiny s dětmi či pro ty, kteří potřebují prostor na práci či koníčky. Navíc, před rekonstrukcí můžete získat tento prostorný byt za velmi výhodnou cenu. K bytu náleží i sklepní kóje o velikosti 3m2, takže si můžete ukládat své věci bez problému.

Nejenže máte svůj vlastní balkon, ale můžete využívat i všechny výhody, které lokalita nabízí. Vše, co potřebujete, je na dosah ruky - autobusová zastávka, nákupní centrum, školy, školky a lékařská zařízení jsou v těsné blízkosti. Navíc, pokud máte děti, budete mít radost z dětského hřiště, které se nachází hned naproti bytu.

A když už mluvíme o lokalitě, tato ulice je opravdu žádaná a klidná. Je ideální pro lidi, kteří mají aktivní život a chtějí mít všechno na dosah.

A co financování? Na to jsme také mysleli. Díky naší spolupráci s Fincentrum and Swiss Life Select Vám můžeme nabídnout nezávislé tvorbu financování na míru dle Vašich požadavků a možností. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí, perfektní znalostí trhu a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování Vaší nemovitosti.

Tak neváhejte a kontaktujte nás co nejdříve! Tento byt je skutečně klenotem v Sokolově.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHDSilniceDálnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Zavedené inž. sítě
Telefon
ID nemovitosti
19907
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
72m2
Obytná plocha
76m2
Užitná plocha
76m2
Plocha balkonu
4m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Jonáš Látka
Jonáš Látka
Zobrazit
kontakt
Swiss Life Select Reality

© 2023 Sousedé