Sousedé
(1/21)
3 150 000 Kč
ID nemovitosti:19497
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:90 m2
Podlahová plocha:81 m2
Datum aktualizace:10. dubna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte prostorný byt v Karlových Varech s lodžií kousek do centra?


Máme pro Vás byt 4+1 s lodžií v ulici Závodu Míru. Rozloha bytu je 81 m2.
K bytu náleží sklepní kóje 3m2
Byt se nachází v šestém podlaží, je vytápěn dálkově.
Byt je po částečné rekonstrukci. Tedy je možný ihned k nastěhování.

Výhodou bytu je veškerá dostupná vybavenost. Kousek od bytu je autobusová zastávka, nákupní centrum, škola, školka, lékařské středisko.
Karlovy Vary mají kouzelnou atmosférou, bohatou kulturu, kina, divadla, lázeňské prameny, krásné lesy a parky. Byt je vhodný pro rodinu s dětmi, ale i pro lidi bez dětí, kteří mají rádi prostor a soukromí.

Dům je zateplený a interiéri jsou průběžně rekonstruovány.
Ulice je žádanou lokalitou v Karlových Varech pro lidi, kteří ještě mají aktivní život. Jen pár minut od bytu je několik polních cest na krásné letní i zimní procházky. Do centra Karlových Varů je to městskou dopravou jen 10 minut.Fincentrum and Swiss Life Select Vám nabízí možnost vypracování nezávislé tvorby financování na míru dle Vašich požadavků a možností. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí, perfektní znalostí trhu a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování Vaší nemovitosti.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHDSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
ID nemovitosti
19497
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
81m2
Obytná plocha
90m2
Užitná plocha
90m2
Plocha lodžie
5m2
Patro
-1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Jonáš Látka
Jonáš Látka
Zobrazit
kontakt
Fincentrum Reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé