Sousedé
(1/8)
3 690 000 Kč
ID nemovitosti:19471
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:89 m2
Podlahová plocha:92 m2
Datum aktualizace:21. února 2023

Popis nemovitosti

Potřebujete zázemí pro svou početnou rodinu nebo snad investici a uložení svých prostředků? Pak právě pro Vás exkluzivně přinášíme tento byt s obří podlahovou plochou, dvěma toaletami a současnou dispozicí 4+1.

Byt se nachází blízko centra města Rakovníka v ulici Mýtská v druhém podlaží panelového domu a je zcela v původním stavu určen ke kompletní rekonstrukci. S obří podlahovou plochou 92m2, lodžií o ploše 6m2 a sklepní kójí patří zcela jistě k největším bytům v Rakovníku.

Budoucí majitelé mají díky původnímu stavu nemovitosti možnost zrekonstruovat byt k obrazu svému a vytvořit tak skvělý prostor k bydlení ve velmi atraktivní lokalitě. Připravili jsme pro Vás vizualizaci možné rekonstrukce bytu.

Přidanou hodnotou je v tomto případě dům, který prošel revitalizací včetně zateplení fasády, dále je to lokalita nedaleko centra města s velmi blízkou možností nákupů, MHD, parkováním a v neposlední řadě výhled, kde celé město budou mít budoucí majitelé jako na dlani.

Velkým bonusem na závěr může být i velmi atraktivní nabídková cena (41460Kč/m2).

Zpracovali jsme pro vás virtuální prohlídku a vizualizaci rekonstrukce bytu v půdorysu. Neváhejte tedy a dříve než zavoláte, projděte se bytem z tepla domova...

Na osobní prohlídce se bude těšit a bytem vás provede osobně Ing. Miroslav Veverka.


V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Základní údaje

Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
ID nemovitosti
19471
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
92m2
Obytná plocha
89m2
Užitná plocha
89m2
Plocha lodžie
6m2
Patro
1
Energetická náročnost

Poloha na mapě

Foto - MV Financial Services s.r.o.
MV Financial Services s.r.o.
Zobrazit
kontakt
Fincentrum Reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé