Sousedé
8 900 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně služeb RK
ID nemovitosti:412
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:149 m2
Plocha pozemku:149 m2
Datum aktualizace:3. listopadu 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nezaujala Vás žádná klasická nabídka bydlení v Příbrami a hledáte netradiční nemovitost na okraji obce, kousek do přírody, avšak s veškerým komfortem bydlení ve městě, poskytující nadstandardní a pohodlný životní prostor? Potom by se právě Vám mohl zalíbit tento velký byt v Brodské ulici.
Vnitřní podlahová plocha bytu je štědrých 149 m2 a nabízí tak dostatek prostoru a soukromí i pro vícečlennou rodinu. Nynější dispozice 4+1 je uzpůsobena pro rodinný život s hlavním důrazem na prostorný obývací pokoj a privátní neprůchozí a velmi prostorné tři ložnice. Rozložení pokojů nabízí po vstupu do bytu velkou chodbu s vestavěnými skříněmi, z této chodby máme možnost vstoupit do dalších částí, vlevo se nachází malá technická místnost a dvě ložnice a vpravo stylová koupelna s vestavěným sprchovým koutem a první toaletou a pak také o kousek dále dveře do další samostatné toalety. Budeme-li potom pokračovat chodbou vstoupíme přímo do hlavní a největší části bytu, kterou je obývací pokoj. Ten je opravdu mimořádně rozlehlý a poskytuje obyvatelům více funkčních celků: místo pro opravdu velkou sedací soupravu, stěnu pro TV, jídelnu a vstup na terasu. V neposlední řade je pak z obývacího pokoje možné vejít do třetí velmi útulné ložnice, do kuchyně s balkonem a nebo na terasu. Terasa díky své velikosti skýtá dostatek prostoru pro příjemné posezení, grilování a další využití.
Celý byt byl vytvořen s důrazem na kvalitní použité materiály, moderní vzhled a komfortní efektivitu. Většina příslušenství je napojena na chytrou domácnost s dálkovým ovládáním. Topení vlastni kotel v budově, napojení na elektřinu a vodu.
První podlaží domu je využíváno na skladovací prostory a parkovací stání pro majitele bytů. Součástí prodeje je mimo sklepní kóje také jedno privátní kryté parkovací místo. Další parkování je možné na parkovišti u domu, kde je vždy mnoho volných míst. Nastěhování je možné dle dohody.
Lokalita Nový rybník a Fialův rybník, na jejímž okraji se byt nachází, prošla v posledních letech velkou revitalizací a posílením estetických funkcí. Dochází zde k jednomu z nejvyšších zhodnocení nemovitostí v Příbrami. Okolí domu se vyznačuje výbornou občanskou vybaveností, nákupní střediska, obchody, restaurace, školy a školky, skvělé spojení vlak, autobus, MHD. Ideální pro dojíždění do Prahy či Plzně. Také se přímo před domem dá napojit na již zmíněnou zelenou páteř města Nový a Fialův rybník, kde najdete cyklostezky, můžete zde zajít s dětmi na hřiště, koupaliště nebo se projít pro pěších stezkách do centra a nebo rovnou dále do okolních lesů. Pro výlety v okolí se nabízí Brdská vrchovina, přehrady Orlík a Slapy, mnoho hradů, zámků a dalších zajímavých míst. V galerii naleznete další informace jako půdorys, rozměry jednotlivých pokojů a také 3D virtuální prohlídku nemovitosti. Pokud Vás byt zaujme, neváhejte mi zavolat.

Základní údaje

Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
412
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
149m2
Užitná plocha
149m2
Patro
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Vladimír Nýdl
Vladimír Nýdl
Zobrazit
kontakt
QARA s.r.o.

© 2023 Sousedé