Sousedé
(1/25)
380 000 Euro
Poznámka k ceně: včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:14921067
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Obecní
Užitná plocha:146 m2
Datum aktualizace:25. října 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Ve městě, které je dnes díky svému bohatému dědictví jednou z nejoblíbenějších turistických destinací, které The Times nazvaly „zábavním centrem Jadranu“ a The Guardian „novým chorvatským hlavním městem cool“, se nachází tento nádherný penthouse. ve druhém patře obytného domu.Skládá se ze vstupní haly, obývacího pokoje, kuchyně a jídelny (open space), chodby, tří ložnic a dvou balkonů ve spodním patře. Schody vedou na terasu, která obsahuje bazén, venkovní sprchu, gril, přípojky vody a elektřiny, takže si můžete letní kuchyni vyzdobit dle libosti.Z terasy je nádherný výhled na moře, město a ostrovy.Pokud hledáte pohodlí a každodenní požitek ve vlastním bazénu, je to ideální nemovitost pro vás.

Základní údaje

Kanalizace
Vlastní ČOV
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
LodžieTerasa
ID nemovitosti
14921067
Vlastnictví
Obecní (městský)
Stav objektu
Novostavba
Užitná plocha
146m2
Patro
1
Počet míst na parkovišti
2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Infolinka Chorvatské Reality (Ing. Alice Roedl)
Infolinka Chorvatské Reality (Ing. Alice Roedl)
Zobrazit
kontakt
CENTURY 21 Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé