Sousedé
(1/22)
DSC05934-HDR-Edit
5 850 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně DPH, + provize RK, včetně právního servisu
ID nemovitosti:14421022
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:86 m2
Datum aktualizace:17. listopadu 2022
Energetická náročnostB ( )
Roční spotřeba energie370 kWh/m2

Popis nemovitosti

Byt 4+1 v Brně Bohunicích s romantickou kulisou vesnické kapličky, která tady zbyla po starých Bohunicích a bude vás v 18.00 upozorňovat, že je čas si dát večeři. Tento postupně revitalizovaný byt v kompletně zrevitalizovaném domě může být váš.Byt si můžete důkladně prohlédnout prostřednictvím naší virtuální prohlídky ( pozor - nefunguje na Bazoši ), na fotkách a přiložených půdorysech. Znovu zmíním, že majitelé se o byt vzorně starají a je nejen udržovaný, ale postupně rekonstruovaný. Co bych zdůraznil, tak zasklenou, velkou lodžii a klimatizaci na horké letní dny, nebo přitápění,Dům má dva velké výtahy, takže přeprava velkých předmětů, případně kočárku, či kola je hračkou. Přístup je bezbariérový. Dům je v energetické třídě B! Celkové zálohy na bydlení jsou tedy jen 2.600 Kč a 2.000 Kč se platí do fondu oprav. Elektřina a plyn 1.500 Kč.Skvělá je i poloha domu. Za 6 minut do fakultní nemocnice z tohoto bytu dělá ideální bydlení pro zaměstnance nemocnice, nebo kampusu. Neváhejte zavolat. Rád vám sdělím veškeré informace. Právní servis, advokátní úschova a zajištění nejlepšího financování je součástí kupní ceny.Jo a to nejlepší nakonec! Byt je k dispozici hned!

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilniceDálnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonPlyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Panelová
Balkony, lodžie, terasy
Lodžie
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
Cena nezahrnuje
Provize
ID nemovitosti
14421022
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Plocha sklepa
4m2
Užitná plocha
86m2
Plocha lodžie
4m2
Patro
7
Energetická náročnost
B (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Robert Müller
Robert Müller
Zobrazit
kontakt
CENTURY 21 Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé