Sousedé
(1/23)
_DSC4044-2
35 000 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:021-11-146
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:155 m2
Datum aktualizace:29. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme vám ke koupi rozlehlý byt, umístěný v předposledním, šestém podlaží, novogotického domu v těsné blízkosti Dlouhé ulice, Staré Město, Praha 1. Fotografie jsou kombinace stávajícího stavu bytu a druhá polovina jsou vizualizace vzorového budoucího stavu po rekonstrukci a dostavbě balkonu. Byt je umístěný na jednom podlaží. Výměra bytu je 155m2. V současné době má byt dispozici 3+1, neprůchozí místnosti; je zde samostatná kuchyň, velký obývací pokoj, dvě ložnice, dvě koupelny a dvě toalety. Obě ložnice jsou nadstandardně rozlehlé. Z kuchyně a obývacího pokoje jsou úchvatné výhledy na Týnský chrám, Pražský hrad, kostel sv. Jakuba, Petřín, a střechy Starého Města. Byt je vybaven tepelným čerpadlem vzduch-vzduch (topí i klimatizuje) a má k dispozici venkovní elektro nabíječku za běžnou dvou tarifní sazbu. Součástí prodeje je také povolení na výstavbu balkonu (hrazeno SVJ), projekt na rekonstrukci bytu, který mimo jiné obnáší zvednutí stropů o 30cm, rozdělení velké pracovny na dvě ložnice, výstavbu úklidové komory, renovaci povrchů a zařízení, lodžiové okno a krb. Po dokončení renovace bude dispozice bytu neprůchozí 4+1/B; bude disponovat zvukově neprůzvučnými okny. Byt je umístěný v reprezentativním domě, který je po nedávné většinové rekonstrukci, s menším výtahem. Je připravená renovace historických fazet a interiérů, na jejíž podobě se SVJ dohodlo s Národním památkovým ústavem. V těsné blízkosti domu se nachází podzemní parking, lze přenechat parkovací stání za cca 2000,- / měsíc. V nejbližším okolí se nachází restaurace, kavárny, nákupní centrum Palladium i další veškerá vybavenost. Metro nebo tramvaj jsou v dochozí vzdálenosti pěti minut od domu. Velkou výhodou lokality je také nedaleké Masarykovo nádraží a bezproblémové nájezdy na výpadové komunikace. Doporučujeme prohlídku.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonInternet
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
021-11-146
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
155m2
Patro
5
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Jaroslav Bolina
Jaroslav Bolina
Zobrazit
kontakt
CENTURY 21 Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé