Sousedé
(1/13)
0.jpg
12 490 000 Kč
Poznámka k ceně: anuita splacena, včetně provize
ID nemovitosti:021-101-324872
Stav bytu:K rekonstrukci
Vlastnictví:Družstevní
Užitná plocha:134 m2
Datum aktualizace:1. března 2021
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivní nabídka bytu o velikosti 4+1, 134 m2, v lokalitě Praha 7 Bubeneč v ulici Veletržní. Byt se nachází v činžovním domě, který je po kompletní rekonstrukci. Naopak před rekonstrukcí je samotná nabízená nemovitost. Prostorné pokoje, vysoké stropy a kachlová kamna dávají novému majiteli možnost vytvořit si bydlení dle vlastních představ s možností využití těchto prvků. Velkou výhodou této nabídky je výnos z pronajímaných nebytových prostor v přízemí domu, který přináší příjem do družstva a z těchto peněz jsou financovány veškeré opravy a náklady spojené s domem. Díky tomu jsou zde velice nízké měsíční provozní poplatky. K bytu náleží také prostorný zděný sklep. Jedná se o velmi zajímavý byt jak k bydlení tak k investici. Převedení do OV zatím není možné. Lokalita nabízí hned dva parky v docházkové vzdálenosti a mnoho obchodů a služeb. Rádi Vám poskytneme více informací a zajistíme prohlídku. Kontaktujte prosím makléře.

Základní údaje

ID nemovitosti
021-101-324872
Vlastnictví
Družstevní
Stav objektu
K rekonstrukci
Plocha sklepa
10m2
Užitná plocha
134m2
Patro
3
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Karel Hubáček
Karel Hubáček
Zobrazit
kontakt
CENTURY 21 Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2021 Sousedé