Sousedé
(1/8)
Fotka 1
3 499 000 Kč
Anuita:
0 Kč
Poznámka k ceně: včetně právního servisu
ID nemovitosti:1144
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Družstevní
Užitná plocha:80 m2
Datum vložení:7. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Byt je atypický, v původním velmi zachovalém stavu. Nachází se ve 4.patře panelového domu a v současnosti se nabízí jako družstevní. Byt disponuje praktickou komorou, kterou lze využít i jako malý pracovní kout. Dispozice bytu včetně výměr jednotlivých pokojů je zřejmá na přiloženém půdorysu. Uvedená výměra 80 m2 je včetně sklepa.Parkování je možné na parkovišti vedle domu nebo před domem. Na sídlišti Máj, které v poslední době prošlo rozsáhlými investicemi města je veškerá občanská vybavenost, včetně parků, sportovního vyžití a cyklostezek. Rychlá a snadná dostupnost jak do přírody, tak do města. Zastávka MHD je 100 m od domu. Byt volný po dohodě. Možnosti financování Vám rádi sdělíme na osobní schůzce s naším poradcem.

Základní údaje

ID nemovitosti
1144
Vlastnictví
Družstevní
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
80m2
Plocha sklepa
3m2
Užitná plocha
80m2
Patro
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Sídliště

Poloha na mapě

Foto - Marie  Krutinová Barcalová
Marie Krutinová Barcalová
Zobrazit
kontakt
ALDO REALITY

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé