Sousedé
(1/25)
890 000 Kč
ID nemovitosti:253121
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:229 m2
Plocha pozemku:639 m2
Datum vložení:starší půl roku
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Samostatné nově vymezené podkrovní prostory využitelné ke zbudování jedné nebo dvou samostatných bytových jednotek - bytů v osobním vlastnictví o celkové výměře užitné podlahové plochy 229,20 m2. Prostory jsou vymezeny jako dvě samostatné jednotky v podkrovní části objektu bytového domu s náležícími spoluvlastnickými podíly na společných částech bytového domu a st. pozemku se zahradou s klidovým zázemím, pergolou a venkovními skladovacími prostorami. Prostory jsou dostupné samostatným schodištěm ze společných částí domu ve III. NP - podkroví bytového domu s celkem čtyřmi bytovými a dvěma nebytovými jednotkami. Vymezený podkrovní prostor je technicky připraven k zahájení realizace půdní vestavby bytových prostor dle představ nového vlastníka s možností využití stávajících rozvodů a instalací v bytovém domě k napojení na inženýrské sítě. Budoucí orientaci oken v podkrovních prostorách lze orientovat na jihovýchod a severozápad s výhledem do okolní městské zástavby. Bytový dům, ve kterém se podkrovní prostory nachází, je dvoupodlažní zdění objekt bez výtahu, situován v klidné lokalitě řadové zástavby bytových a rodinných domů. K nabízeným prostorám jako dvěma samostatným nebytovým jednotkám náleží 2x spoluvlastnický podíl na bytovém domu a st. pozemku. Do budoucna lze případně na navazující nezastavěné části st. pozemku zbudovat i parkovací stání na os. automobily, dostupná ze stávajícího společného průjezdu v domě. Nabízené prostory jsou vhodné a využitelné k realizaci půdní obytné vestavby jednoho nebo dvou bytů k trvalému bydlení v klidném místě malého města Kdyně se základními službami a vybaveností, cca 10 km od okresního města Domažlice s kompletní infrastrukturou. Předností nabízených prostor je velikost, variabilita a připravenost prostor k realizaci půdní vestavby dvou bytů dle představ nového vlastníka a existence navazující společné zahrady s venkovním sezením u bytového domu. Dispozice prostor: volný prostor o jedné výškové úrovni, vymezený v celé podkrovní části bytového domu s dostatečnou výškou stropů i k případné realizaci zbudování mezonetového bytu a společné přístupové schodiště. Vybavení prostor: příprava k napojení na rozvody elektřiny, vody, odpadů a vzduchotechniky.

Základní údaje

Dopravní spojení
VlakMHDSilnice
Parkování
Parkování na ulici
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Zděná
Druh bytu
Ateliér
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
253121
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Obytná plocha
220m2
Užitná plocha
229m2
Místností
1
Patro
3. patro
Počet míst na parkovišti
6
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Kroc Michal
Kroc Michal
Zobrazit
kontakt
1. Chodská realitní v.o.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé