Sousedé
(1/10)
img-0377.1675250290.jpg
2 690 000 Kč
ID nemovitosti:N98535
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Družstevní
Užitná plocha:76 m2
Datum aktualizace:9. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízím k prodeji družstevní byt ve 3. patře bytového domu o velikosti 4+1, o rozměrech 76 m2. Bytová jednotka je umístěna v podkroví domu, okna směřují na jih, částečně na západ a na sever. Vytápění bytu je řešeno krbovými kamny, možnost připojení radiátorů na elektrické vytápění. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler na 125 litrů vody. Dům stojí v klidné lokalitě města 5 minut od centra a před 10 lety prošel zásadní rekonstrukcí. Došlo k výměně oken (plastová), zateplení domu, k výměně hromosvodů a rekonstrukci komína. Do bytu je zavedený internet (optický kabel). Dům má celkem 6 bytů a celkové náklady na bydlení tvoří 4.000,- Kč včetně zálohy na elektřinu. K nahlédnutí jsou veškeré revize (komín, elektrorozvaděče, hromosvod), k dispozici je PENB. U domu je možnost parkování a za domem prostor k uskladnění dřeva. K bytu náleží sklepní kóje. Město Počátky má veškerou občanskou vybavenost a dostupnost (škola, školka, lékař, pediatr, zubař, soukromá chirurgicko-ortopedická ambulance, rehabilitace, LDN, autobusové spojení, vlakové nádraží je 3 km od města, obchody, lékárna, Penny market), pro milovníky koupání je zde městské koupaliště Valcha a wellness resort Kateřina. Byt lze převést do OV (cena za převod představuje náklady na právní servis, který je individuální) a je volný od 1.7.2023. Prodávající si vyhrazuje právo na výběr kupujícího. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N98535.

Základní údaje

ID nemovitosti
N98535
Vlastnictví
Družstevní
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
76m2
Patro
3
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Jan Kubeš
Jan Kubeš
Zobrazit
kontakt
NEXT REALITY GROUP a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé