Sousedé
(1/20)
dsc-7287.1671096950.jpg
6 660 000 Kč
ID nemovitosti:N97960
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:205 m2
Datum aktualizace:8. února 2023
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji kompletně zrekonstruovaný mezonetový byt s dispozicí 4+1 o užitné podlahové ploše 205 m², který se nachází v klidné okrajové části obce Bakov nad Jizerou - ZVÍŘETICE. Zvířetice jsou malá vesnice v okrese Mladá Boleslav, která je součástí města Bakov nad Jizerou. Nachází se 2,4 kilometru západně od Bakova nad Jizerou a 12 km od okresního města Mladá Boleslav ve Středočeském kraji. Jedná se o velmi atypický byt, jenž tvoří spolu s dalšími dvěma samostatnými byty celek rodinného patrového domu. Každá bytová jednotka je předmětem prohlášení vlastníků a má i své výhradní využití pozemku, kde má budoucí majitel možnost pro svou potřebu vybudovat například parkovací stání, venkovní altán, užitkovou zahradu atd. Dům jako celek působí velice harmonicky, klidně a útulně. Je vkusně, moderně a s použitím kvalitních materiálů kompletně zrekonstruován a zařízen. K tomuto bytu zároveň patří venkovní terasa a společný podsklepený prostor. Celý dům, včetně pozemku, je oplocen a pro každou jednotku má samostatný vstup. Dispozice nabízeného bytu: v 1.NP/přízemí se nachází zádveří s vestavěnou skříní; chodba - z ní vede 11m vysoké schodiště železné konstrukce do dalších dvou nadzemních pater; pracovna s podlahovým topením, vodou a odpady – lze využít jako provozovnu či letní kuchyň, nebo hostinský pokoj a z ní je výstup na venkovní terasu o výměře 16 m; pod schodištěm se nachází úložný prostor a přípojka na pračku, také odpad. V 2.NP/1.patře naleznete obývací pokoj s jídelním koutem propojený s dva roky novou kuchyní ORESI a ložnice. Atmosféru prostorného obýváku doplňuje dominantní krb na tuhá paliva. Nechybí zde ani koupelna s perličkovou vanou, dvěma umyvadly a WC (za kuchyní). Po hlavním schodišti vystoupáte do 3.NP a před vámi se rozprostře 94 m2 otevřený bytový prostor, který má svou vlastní koupelnu a toaletu, odpady, vodu a přípojku na saunu. Podkroví lze použít jako samostatný byt, pracovnu, hostinskou část, relaxační místnost a podobně, protože zde je k těmto účelům vše připraveno. Tyto prostory ocení početnější rodina, nebo naopak je využije nový majitel pro pracovní příležitost či ubytování hostů. Dům je napojen na veřejný vodovod a má svou vlastní ČOV, vytápění řešeno elektrickými přímotopy. Podlahovou krytinu tvoří toskánská dlažba a v 2.NP dřev.lakov.OSB desky. Celkové měsíční režijní náklady–zálohy-domu při spotřebě elektřiny, vody a na údržbu jsou nyní 9.000,-Kč/měsíc, energet.náročnost domu je v kategorii C. Poloha domu/lokalita vám zajistí velmi klidné bydlení. Své kouzlo zde mají stáje s koňmi a venkovní jízdárna, které jsou na sousedním pozemku, patřící také nynější majitelce domu–ráda uvítá i toho, kdo bude mít vztah ke koním, nebo mu jen pohled na ně bude příjemný. Tato nemovitost je vhodná pro rodinu s potřebou větších prostor, lze využít k investici, nebo zčásti na podnikání. Prohlídka vás jistě osloví. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N97960.

Základní údaje

ID nemovitosti
N97960
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Užitná plocha
205m2
Patro
1
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - Blanka Melicharová
Blanka Melicharová
Zobrazit
kontakt
NEXT REALITY GROUP a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé