Sousedé
(1/10)
Rezervace
3 300 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize a právních služeb
ID nemovitosti:258
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:72 m2
Podlahová plocha:66 m2
Datum aktualizace:10. ledna 2023

Popis nemovitosti

Bytová jednotka se nachází v prvním nadzemním podlaží kompletně zrevitalizovaného bytového domu. Byt prošel rekonstrukcí před 4 lety a byla zde provedena i změna dispozice z 3+ 1 na 3 + kk. Proběhla kompletní rekonstrukce koupelny, WC a kuchyně včetně kuchyňské linky a spotřebičů. Nové rozvody vody a elektřiny v celém bytě. V pokojích jsou původní zachovalé parkety. Jedná se o klidné bydlení nedaleko centra města s veškerou občanskou vybaveností a dostupností. K bytu patří velký zděný sklep o výměře 6,4 m2. U domu dětské hřiště.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonPlyn
ID nemovitosti
258
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Obytná plocha
72m2
Užitná plocha
72m2
Plocha lodžie
3m2
Energetická náročnost
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Martin Novotný
Martin Novotný
Zobrazit
kontakt
Realitní kancelář CENTRUM s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé