Sousedé
(1/15)
6 500 000 Kč
ID nemovitosti:CBVRBB01
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:72 m2
Plocha pozemku:345 m2
Datum aktualizace:3. října 2022
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme novostavbu bytu 3+kk s lodžií a krytým parkovacím stáním o celkové ploše 72 m2, která vzniká v rámci projektu Willow resort v ulici České Vrbné, České Budějovice s termínem dokončení duben 2024. Byt se nachází v posledním, pátém patře a nabízí prostorný obývací pokoj s kuchyní, dvě ložnice, koupelnu, šatnu, komoru a lodžii (obytná plocha bytu činí 61 m2 a lodžii 11 m2). V ceně je již zahrnuto kryté parkovací stání a kompletní dokončení bytové jednotky včetně instalace sanitárního vybavení, podlahových krytin a interiérových dveří s obložkovými zárubněmi. Vytápění zajišťuje centrální plynová kotelna, k dispozici výtah. Orientace jih – sever. Průkaz energetické náročnosti budovy PENB "B". Uzavřený areál s vlastním správcem umožňuje vstup pouze jeho obyvatelům a nabízí tak výjimečný komfort a bezpečí. Parkování na vlastním vyčleněném parkovacím místě v areálu, k dispozici vlastní dětské hřiště pouze pro obyvatele resortu. V místě se nachází veškerá občanská vybavenost včetně rekreačních lokalit. Lze financovat hypotečním úvěrem, v rámci služeb RK nabízíme zajištění financování. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Veškeré údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou tak ve smyslu občanského zákoníku: (i) návrhem na uzavření smlouvy dle § 1731 a § 1732; ani (ii) veřejným příslibem dle § 1733. Uveřejněním tohoto inzerátu nevzniká uživateli služby ani jakýmkoli třetím osobám nárok na uzavření smlouvy, zejména se vylučuje aplikace § 1732 odst. 2 občanského zákoníku.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHD
Parkování
Vlastní parkovací stání
Elektrický proud
230 V400 V
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Lodžie
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
CBVRBB01
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Obytná plocha
61m2
Užitná plocha
72m2
Patro
5. patro
Energetická náročnost
B (i)

Poloha na mapě

Foto - Vimmo Vogel Immobilien
Vimmo Vogel Immobilien
Zobrazit
kontakt
Vimmo – Vogel Immobilien s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé