Sousedé
(1/9)
nebyla stanovena
ID nemovitosti:814676
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:88 m2
Datum aktualizace:11. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )
Roční spotřeba energie283 kWh/m2

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji byt o dispozici 3+kk po dokončené citelné rekonstrukci v letošním roce. Podlahová plocha 81 m2. Všechny rozvody (elektrika, plyn, vodovod a kanalizace), dřevěná okna, nová koupelna a podlahy. V bytě se nachází výjimečný goticko-renesanční trámový strop s překládaným záklopem. Vytápění a teplá voda je zajištěna plynovým kotlem. K dispozici prostorná sklepní kóje o velikosti 7 m2 a vlastní dvorek u bytu o velikosti 25 m2. Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře. S financováním Vám rádi zdarma pomůžeme.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Parkování
Parkování na uliciParkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Kamenná
WC
Splachovací
ID nemovitosti
814676
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
88m2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Bc. Martin Heine
Bc. Martin Heine
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé