Sousedé
(1/25)
...
8 241 800 Kč
Poznámka k ceně: Včetně právního, realitního a kompletního servisu!
ID nemovitosti:642991
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:84 m2
Datum aktualizace:17. září 2023
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

v přímém zastoupení developerské společnosti prodej moderního bytu 3+kk s terasou v novostavbě projektu \"Pod Slunečným vrchem\".
Bytová jednotka pod označením A.5.34 o velikosti 84,1 m2 s prostornou terasou 16,5 m2 se nachází ve 5.NP nově vznikajícího projektu.
Moderní byty v srdci Krkonoš jsou citlivě zasazené do okolního prostředí. Ve Vrchlabí pro vás vznikají moderní bytové domy spolu s komerčními prostory a velkým parkem uprostřed, které zaručují kvalitu bydlení a souznění s přírodou.
Celý projekt bytů Pod Slunečným vrchem je vhodně začleněný do této části Vrchlabí. Domy jsou stavěny podle nejvyšších norem, u bytů je kladen důraz na pohodlné a vzdušné bydlení.
Domy budou napojeny na vodní a fotovoltaické elektrárny, které vyrábí elektrickou energii. Vytápění a ohřev teplé vody v bytech má přípravu na tepelná čerpadla, plynový či elektro kotel. Samotné domy budou mít
 zelené střechy, které fungují jako klimatizace, izolují proti zimě i proti teplu a hezky splynou s okolním prostředím.

V projektu je navrženo celkem 147 prostorných bytů, jejich prodej je rozdělen do několika fází. V první fázi nabízíme k prodeji dva bytové domy označené A a B, dům A s 22 byty a dům B s 15 byty.

V bytech jsou použity nejvyšší standardy - plovoucí vinylová podlaha Expona Clic 19 dB (možnost výběru ze 4 odstínů), velkoformátová moderní dlažba ABK Interno 9 s minimalistickým nádechem v betonovo-kovovém stylu (možnost výběru ze 4 odstínů), přesně ladí v kombinaci s dřevěnými prvky. Koupelnová sanita nejznámějších značek, kvalitně zpracované dveře, kování, vypínače a zásuvky. Kladen důraz na funkčnost a maximální využití prostoru.

Do prostorných předsíní se vejdou vestavěné skříně, některé byty mají dokonce vlastní šatny s praktickým vstupem přímo z ložnice. Pokoje mají samostatné vstupy z chodby, aby bylo co nejvíce zachováno soukromí osob. K bytu si můžete zakoupit podzemní garážové stání a sklep.

Nenechte si ujít příležitost investovat do vlastního bydlení. V prodeji jsou volné byty z první etapy s plánovanou kolaudací na jaro 2023.
V případě zájmu Vám zdarma zajistíme nabídku financování hypotečním úvěrem za nejvýhodnějších podmínek na trhu. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat pro více informací, sjednání osobní schůzky a prohlídky nemovitosti i o víkendu. Nemovitost vhodná jak k trvalemu bydlení, rekreaci či krátkodobému pronájmu. Doporučujeme. Ev. číslo: 642377. Bližší informace Vám sdělí Vojtěch Hakl, 734 699 780, 734 699 780, hakl@dumrealit.cz

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
642991
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Novostavba
Celková plocha
84m2
Obytná plocha
84m2
Užitná plocha
84m2
Patro
4
Energetická náročnost
B (i)

Poloha na mapě

Foto - Vojtěch Hakl
Vojtěch Hakl
Zobrazit
kontakt
Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR

© 2023 Sousedé