Sousedé
(1/25)
...
4 400 000 Kč
Poznámka k ceně: Podívejte se na video...
ID nemovitosti:640370
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:146 m2
Datum aktualizace:22. července 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje možnou koupi mezonetového bytu o dispozici 3+kk a celkové podlahové ploše 146 m čtv. v Mariánských Lázních. Bytový dům v Příčné ul., ve kterém se byt nachází , je starý cca 90 let a před 13 lety prošel celkovou velmi zdařilou rekonstrukcí. Tato jižní část města je odstřižena od ruchu centra , přesto k němu blízko . Dopravní obslužnost zajišťuje blízká zastávka MHD, vlakové a autobusové nádraží - vše pěšky cca 5 min. .

Bytová jednotka se nachází v posledním patře domu , byla nově vystavěna v r.2009 v podkroví domu jako půdní vestavba o dvou podlažích.
První podlaží tvoří otevřený , velmi světlý prostor bez příček s přiznanou výškou až do krovu /vstupní část, samostatné WC s umyvadlem, velká vestavěná skříň - komora, kuchyně, obývací pokoj, pracovna, schodiště/. Pokud nemáte rádi otevřené prostory, je možné v prvním podlaží bytu vytvořit příčkami dvě samostatné místnosti , kuchyň a vstupní zádveří . Kovové schodiště s dřevěnými nášlapy nás dovede do druhého podlaží , které je tvořeno samostatnými místnostmi - koupelnou s WC, velkou ložnicí s oddělenou šatnou, dvěma menšími místnostmi, jedna obytná, druhá spíše technická místnost nebo malá pracovna , chodbou/. Prohlédněte si video u inzerce , řekne Vám více .
Byt je výborně udržován, vytápí se otopnou soustavou s elektrickým kotlem , ohřev vody el. bojlerem , okna v prvním podlaží bytu jsou plastová, v druhém dřevěná zn. Velux, střecha valbová s taškovou krytinou.

Součástí prodeje je podíl na pozemku pod domem a okolo domu - parkoviště a zahrada. Vše je oploceno s elektrickou pojezdovou bránou na dálkové ovládání pro vlastníky všech 24 bytů.

Lázeňské město Mariánské Lázně dosáhlo mezinárodního věhlasu, nedávno podpořeného zápisem do seznamu UNESCO. Plná občanská vybavenost, historická kolonáda, nádherné lázeňské parky , velké sportovní vyžití po celý rok, bohatý kulturní život, čistý vzduch a neporušená okolní krajina - to vše dělá Mariánky místem, kde chcete bydlet a žít.

Zavolejte mi a sjednejte si nezbytnou osobní prohlídku bytu.

Součástí této nabídky je komplexní hypoteční a pojišťovací servis pro Vás , zájemce o tento nevšední byt - využijte mých 15 letých zkušeností v oboru. Ev. číslo: 639756. Bližší informace Vám sdělí Jiřina Hejcmanová, 734 222 772, 734 222 772, hejcmanova@dumrealit.cz

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
640370
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
146m2
Obytná plocha
146m2
Užitná plocha
146m2
Patro
3
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Jiřina Hejcmanová
Jiřina Hejcmanová
Zobrazit
kontakt
Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR

© 2023 Sousedé