Sousedé
(1/7)
6 979 680 Kč
ID nemovitosti:18587
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:73 m2
Podlahová plocha:62 m2
Datum aktualizace:7. června 2023
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

K prodeji nabízíme novostavbu dokončeného bytu 3+kk v Brně - Kamechách na rozhraní katastrálních území Bystrc a Žebětín. Byt se nachází ve 2.NP bytového domu a jeho podlahová plocha je 62,4 m2 + 2 balkony po 5,4 m2.

Vstup je do předsíně, ze které jsou přístupné všechny místnosti v bytě - obytný prostor s kuchyňským koutem 21 m2, ložnice 12 m2 a 11 m2, koupelna s vanou, umyvadlem a místem na pračku a samostatné WC. Ze dvou větších pokojů jsou přístupné balkony se západní orientací a příjemným výhledem. Je možné dokoupit garážové stání v suterénu domu. Byt je nabízen jako nezařízený, vybavený jen zařizovacími předměty koupelny a WC. Kupující si může zvolit podlahy a vnitřní dveře s obložkovými zárubněmi.

Dům je po kolaudaci. Na financování části kupní ceny lze využít hypotéční úvěr či úvěr ze stavebního spoření, byt lze použít jako zástavu úvěru. Po úhradě kupní ceny bude byt převeden do vlastnictví klienta s podílem na společných částech domu, zastavěném pozemku a pozemku vnitrobloku. V Bystrci je výborná občanská vybavenost - základní školy, gymnázium, zdravotní střediska i jednotliví lékaři, obchody, v blízkosti domu se nachází Albert, mateřská škola, pizzerie, dětské skupiny, jezdecký klub, apod. Více informací v Developerských projektech.

Základní údaje

ID nemovitosti
18587
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Novostavba
Obytná plocha
73m2
Užitná plocha
73m2
Patro
1
Energetická náročnost
C (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Jarmila Pitlová
Jarmila Pitlová
Zobrazit
kontakt
FIEDLER REALITY s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé