Sousedé
(1/25)
N49220_dům__
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: volejte makléři, včetně provize, cena k jednání
ID nemovitosti:N49220
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:66 m2
Datum aktualizace:12. ledna 2021
Energetická náročnostE ( )
Roční spotřeba energie115 kWh/m2

Popis nemovitosti

Tímto Vám nabízím ke koupi velmi zajímavý byt o velikosti 3+kk s prostornou lodžií, umístěného ve 2.NP bytového domu nazývaný „Wolkerák“, který je neobvykle tvarovaný do oblouku a stojí na jednom z nejkrásnějších stavebních míst v městské části města Liberce – Starý Harcov. Architektonicky je tato stavba unikátní - vedena pod taktovkou Jaromíra Vacka, který také působil ve Stavoprojektu pod vedením osobnosti Karla Hubáčka. Samotný byt sestává z velkorysé vstupní chodby, kde je dostatek místa pro vestavné skříně, jež nabídnou mnoho úložného prostoru, kuchyňského koutu propojeného s obývacím pokojem, který je rozměrným oknem a francouzskými dveřmi spojen s nadstandardně velikou lodžií, ze které je nádherný výhled na město a hory, s orientací na jih, ložnice, pokoje, koupelny a samostatného WC. Byt je v původním, avšak udržovaném stavu. Tento fakt ale považuji za velikou výhodu, neboť se zde nabízejí nadstandardní možnosti pro vlastní realizaci, splnění si svého snu o novém vlastním bydlení, s jasnou představou a přehledem rozsahu i kvality uskutečněné rekonstrukce. Pro ilustraci možnosti rekonstrukce jsou u fotografií nemovitosti přiložené vizualizace. V prostoru sklepa k bytu náleží úložný prostor a sklepní kóje. Parkování je možné na přilehlých parkovacích plochách. Tento byt Vám vřele doporučuji. Nejen pro jeho strategické umístění v rezidenčně vyhledávané a atraktivní lokalitě, v dosahu přírody a krás úpatí Jizerských hor s výhledem na protilehlý Ještědský hřeben, ale také pro blízkost samotného centra, veškeré občanské vybavenosti a všemu, co moderní město poskytuje. Pro více informací a domluvení prohlídky nemovitosti volejte makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Skeletová
Balkony, lodžie, terasy
Lodžie
ID nemovitosti
N49220
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Plocha sklepa
2m2
Užitná plocha
66m2
Plocha lodžie
8m2
Patro
1
Energetická náročnost
E (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Sůrová Lenka
Sůrová Lenka
Zobrazit
kontakt
RELIA s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2021 Sousedé