Sousedé
3 750 000 Kč
Poznámka k ceně: Uvedená cena je za byt na klíč se zahradou.
ID nemovitosti:2153238749
Stav bytu:
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:60 m2
Datum aktualizace:7. března 2023
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

RD č. 1 (byt 102) a RD č. 2 (byt 202).

Nová výstavba bytů v lokalitě Trávníky – Prostějov Vrahovice se nachází v blízkosti plánovaného přírodního biocentra, které bude sloužit přírodě, rekreaci a sportu.
Byty mají plánované podlahové teplovodní vytápění, jehož zdrojem je tepelné čerpadlo. Tento ekologický a ekonomický zdroj zajišťuje i ohřev teplé užitkové vody.
Stavby jsou situovány na pozemcích o velikosti cca 427 m2. Bytové jednotky 3 + kk disponují užitnou plochou 60 m2 (+ zahrada 31 m2). Každý byt má vlastní vchod, zahrádku přístupnou z obývacího pokoje a společný prostor na parkování, případně zbudování zahradního domku nebo pergoly.
Byty budou vybudovány v rámci developerského projektu DOMY Vrahovice, který zahrnuje patrové domy s bytovými jednotkami a přízemní bungalovy. Všechny novostavby jsou plánovány v nízkoenergetickém standardu.
V rámci projektu bude vystavěna nová komunikace s parkovacími místy a přípojkami vodovodu, kanalizace a elektřiny.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Parkování
Vlastní parkovací stání
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Internet
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
Vytápění podrobnosti
Čerpadlo bez vrtuPodlahové vytápění
ID nemovitosti
2153238749
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
9
Užitná plocha
60m2
Místností
3
Patro
2
Počet míst na parkovišti
1
Energetická náročnost
B (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Vít Studený
Vít Studený
Zobrazit
kontakt
Smart stavby s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé