Sousedé
(1/18)
Fotka 1
4 990 000 Kč
Anuita:
0 Kč
Poznámka k ceně: včetně poplatků a právního servisu
ID nemovitosti:330
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:74 m2
Datum vložení:20. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Bytová jednotka o výměře 74 m2 se nachází v cihlovém domě v prvním patře v klidné obci na hranici s krásnou přírodou a chráněnou krajinnou oblastí Kokořínska. S dobrou dojezdovou vzdáleností do blízkých měst Štětí a Mělník. Samotný byt vás přivítá prostornou vstupní chodbou, která je středobodem bytu. Vlevo od vchodu je koupelna s vanou, samostatná toaleta na chodbě stojí úložná skříň. Vpravo od vchodu je první obytná místnost s orientací na severozápadní stranu, na jižní stranu je druhý samostatný pokoj a naproti vstupním dveřím je obývací místnost s kuchyňskou linkou (dohromady 28m2) se spotřebiči (elektrická sklokeramická deska, trouba na pečení) a jídelním stolem se židlemi. Vytápění bytu zajišťuje elektrokotel Dakon, který je umístěn pod bytem v kotelně, kde se nachází i elektrický bojler (120l) na ohřev vody zn. Dražice. K dispozici budete mít další dvě sklepní místnosti (12 a 5m2). Jeden sklep dnes slouží majitelům jako domácí dílna. Sdílené další prostory jsou na půdě domu. Do fondu oprav se přispívá částkou 1500 Kč. Byt je hezký, čistý a volný po dohodě. V obci je školka a škola prvního stupně, dále koupaliště, knihovna a místní úřad. V sousední obci Liběchov kam dojdete za pár minut pěšky přes park je pošta, doktor a lékárna. Pokud se vám nabídka líbí zavolejte si o prohlídku Rádi vám zdarma navrhneme financování koupě této nemovitosti.

Základní údaje

ID nemovitosti
330
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
94m2
Plocha sklepa
20m2
Užitná plocha
74m2
Patro
2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Bc. Daniel Humplík
Bc. Daniel Humplík
Zobrazit
kontakt
RealitasFIN s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé