Sousedé
(1/10)
viza1
5 530 000 Kč
ID nemovitosti:VJ.04
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:85 m2
Datum aktualizace:26. ledna 2023
Energetická náročnostD ( )
Roční spotřeba energie174 kWh/m2

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji krásný prosluněný byt ve vile Jenč. Vila proběhla celkovou rekonstrukcí, kdy budova je celkově zateplená má nová izolační okna a moderní dispozice. Byt bude zařízen v moderním standardu a bude mít nové položené podlahy, dveře, obloženou koupelnu se sanitou, nové omítky a podlahové topení. K vile náleží parkovací místa a rozlehlá klidná zahrada se zelení pro rezidenty.Humpolec se nachází na sjezdu dálnice D1 mezi Prahou a Brnem, a tím má ideální dopravní dostupnost. Z domu se do centra dostanete klidnou chůzí během několika minut. V okolí se nachází supermarket, autobusové nádraží, střední škola a několik restaurací. V plánu je i nové obchodní centrum.Kolaudace projektu je naplánována na leden 2023. Tento byt je možné zakoupit i do družstevní vlastnictví již při složení 20% ceny. Není tedy nutné prokazovat bance příjmy. Po splacení celé anuity přechází byt na Vás.Data splátek kupní ceny jsme schopni rozložit dle možností klienta.Sleva až 150 000 Kč je možná, v případě koupě bytu v provedení Shell & Core = Prostor má základní úpravu nosných stěn a vnitřních příček bez podlah, interiérových dveří, obkladů, dlažeb a sanity, což umožňuje zcela individuální řešení interiéru jak z pohledu designu, tak ekonomiky.Naše společnost v tomto projektu nabízí pro klienty garantovaný nájem, nebo hypoteční úvěr s úrokem 2,9%.V případě financování z hypotečního úvěru vše vyřídíme. Nabízíme i financování prodejem vaší předchozí nemovitosti, v tomto případě prodej načasujeme tak, aby celý proces proběhl hladce a vy jste se mohli stěhovat přímo do nového.Více informací naleznete na webu Rezidence Masarykova. Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také video prohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atd.For English speaking clients, you can contact us by email or phone for more information.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
VJ.04
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Plocha sklepa
2m2
Užitná plocha
85m2
Patro
1
Počet míst na parkovišti
1
Energetická náročnost
D (i)

Poloha na mapě

Foto - Jakeš Development
Jakeš Development
Zobrazit
kontakt
JakesDevelopment

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé