Sousedé
(1/7)
1
850 000 Kč
Anuita:
3900000Kč
Poznámka k ceně: Celková cena bytu je složena z výše členského vkladu (částka v inzerátu) a výše anuity, která se následně splácí družstvu.
ID nemovitosti:RM-2.3-D
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Družstevní
Užitná plocha:62 m2
Datum aktualizace:30. ledna 2023
Energetická náročnostB ( )
Roční spotřeba energie76 kWh/m2

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji exkluzivní byty v novém projektu Rezidence Masarykova nedaleko centra.Družstevní výstavba je skvělou alternativou pro všechny, kteří hledají nový byt, a například na hypotéku nedosáhnou. U družstevního financování se nedokládá bonita. Úvěr na jednotlivé byty si totiž u banky bere celé družstvo, ne vy. Vy jste členem družstva. Abyste se jím stali, musíte uhradit tzv. členský vklad, jenž má hodnotu 20–30 % celkové ceny bytu. Celková cena bytu je složena z výše členského vkladu (částka v inzerátu) a výše anuity, která se následně splácí družstvu. Byt lze převést do osobního vlastnictví po splacení anuity. Družstevní bydlení šetří čas i peníze jak při koupi, tak i prodeji bytu. Při jeho koupi totiž nemusíte složitě dokládat příjmy. Navíc platíte pouze členský vklad, kdežto hypotéku si berete na mnohem větší částku. Pro více informací kontaktujte našeho prodejce. Z domu se do centra dostanete klidnou chůzí během několika minut, V okolí se nachází supermarket, autobusové nádraží, střední škola a několik restaurací. Byt vybavíme standardy vyšší kvality a použité materiály si klient může zvolit z naší nabídky. Předáváme ve stavu obložených a vybavených koupelen, položených podlah a namontovaných interiérových dveří. Na střeše domu jsou solární panely, jenž šetří spotřebu energie v domě.Kolaudace projektu je naplánována na konec srpna 2022.Naše společnost v tomto projektu nabízí pro klienty garantovaný nájem, nebo hypoteční úvěr s úrokem 2,9%.V případě financování z hypotečního úvěru vše vyřídíme. Nabízíme i financování prodejem vaší předchozí nemovitosti, v tomto případě prodej načasujeme tak, aby celý proces proběhl hladce a vy jste se mohli stěhovat přímo do nového.Více informací naleznete na webu Rezidence Masarykova. Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také video prohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atd.For English speaking clients, you can contact us by email or phone for more information.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
RM-2.3-D
Vlastnictví
Družstevní
Stav objektu
Novostavba
Užitná plocha
62m2
Patro
1
Energetická náročnost
B (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Jakeš Development
Jakeš Development
Zobrazit
kontakt
JakesDevelopment

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé