Sousedé
(1/7)
1
5 600 000 Kč
ID nemovitosti:RM-2.1-P
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:79 m2
Datum vložení:5. ledna 2023
Energetická náročnostB ( )
Roční spotřeba energie76 kWh/m2

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji exkluzivní byt v novém projektu Rezidence Masarykova nedaleko centra.Byt nabízí moderní velká okna pro maximální světlost interiéru. Byt má kvalitní podlahy, podlahové vytápění, velkoformátové obklady a přípravou pro kuchyňskou linku. Bytový dům je zateplený, má izolační trojskla, vytápění domu je elektrické s podporou fotovoltaické elektrárny. Tím vším má dům nízkou spotřebu energie a ve výsledku zaplatíte méně než v běžném domě. Každý byt má parkovací stání (vnitřní / venkovní) a sklep o velikosti 2-4 m2. Bytový dům nabízí soukromou klidnou zahradu pro rezidenty domu, kde si mohou hrát děti, mít malou zahrádku nebo grilovat s přáteli.Z domu se do centra dostanete klidnou chůzí během několika minut. V okolí se nachází supermarket, autobusové nádraží, střední škola a několik restaurací.Rovněž nabízíme službu rent to own. Klient si vybere byt, ve kterém bude po přechodnou dobu žít jako nájemník s předkupním právem. Až bude mít dostatek prostředků, vezme si hypotéku nebo sežene hotovost a nemovitost odkoupí, přičemž část sumy splatí už předem v rámci měsíčního nájmu. Při odkoupení nájemního bytu bude do ceny započtena část z celkové částky uhrazené za nájemní bydlení, do částky se nepočítají poplatky za ostatní služby spojené s nájemním bydlením.Současná akce: Nové ceny a kuchyně zdarma ke každému bytu platí do odvolání. Tento byt je možné zakoupit i do družstevní vlastnictví již při složení 20% ceny. Není tedy nutné prokazovat bance příjmy. Po splacení celé anuity přechází byt na Vás.Data splátek kupní ceny jsme schopni rozložit dle možností klienta.Sleva až 150 000 Kč je možná, v případě koupě bytu v provedení Shell & Core = Prostor má základní úpravu nosných stěn a vnitřních příček bez podlah, interiérových dveří, obkladů, dlažeb a sanity, což umožňuje zcela individuální řešení interiéru jak z pohledu designu, tak ekonomiky.Naše společnost v tomto projektu nabízí pro klienty garantovaný nájem, nebo hypoteční úvěr s úrokem 2,9%.V případě financování z hypotečního úvěru vše vyřídíme. Nabízíme i financování prodejem vaší předchozí nemovitosti, v tomto případě prodej načasujeme tak, aby celý proces proběhl hladce a vy jste se mohli stěhovat přímo do nového.Více informací naleznete na webu Rezidence Masarykova. Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také video prohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atd.For English speaking clients, you can contact us by email or phone for more information.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
RM-2.1-P
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Novostavba
Užitná plocha
79m2
Patro
1
Energetická náročnost
B (i)

Poloha na mapě

Foto - Jakeš Development
Jakeš Development
Zobrazit
kontakt
JakesDevelopment

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé